more_horiz
PR24 Portal
Section05

liga rosyjska

Rosjanie nie grają, ale dostają punkty. Kolejny absurd UEFA

Po wybuchu wojny na Ukrainie UEFA wykluczyła rosyjskie kluby z rywalizacji w europejskich pucharach. Okazuje się jednak, że tamtejsza liga otrzymała punkty zaliczane do współczynnika, który decyduje o późniejszym rozstawieniu drużyn w rywalizacji. - Takie prezenty od UEFA to cyniczny i absurdalny żart - komentuje decyzję europejskiej centrali ukraiński portal football24.ua.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna uefa liga rosyjska Rosja

Grzegorz Krychowiak zostanie w Rosji? Niepokojące słowa agenta piłkarza

Po zakończeniu sezonu 2021/2022 Grzegorz Krychowiak wrócił do FK Krasnodar, z którym wciąż jest związany kontraktem. Choć wydawało się, że polski piłkarz znowu zdecyduje się opuścić ligę rosyjską, najnowsze słowa jego menedżera mogą niepokoić. - Grzegorz pozostaje w Krasnodarze - powiedział David Mannaseh w rozmowie z portalem metaratings.ru. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna liga rosyjska Grzegorz Krychowiak

Polacy nie są skazani na pracę w Rosji. Jest decyzja FIFA

FIFA ogłosiła, że obowiązujący od marca przepis o możliwości opuszczenia klubów ligi rosyjskiej i ukraińskiej przez zagranicznych zawodników będzie obowiązywał do zakończenia przyszłego sezonu, czyli 30 czerwca 2023 roku. To dobra informacja dla pozostających w Rosji Grzegorza Krychowiaka i Sebastiana Szymańskiego.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Grzegorz Krychowiak Sebastian Szymański liga rosyjska fifa

"Nie powinno być dla niego miejsca w reprezentacji". Przydacz o Macieju Rybusie

Wiceminister spraw zagranicznych Marcin Przydacz napisał, że dla Macieja Rybusa już nigdy nie powinno być miejsca w piłkarskiej reprezentacji Polski. Wczoraj Spartak Moskwa poinformował, że Maciej Rybus podpisał z klubem dwuletni kontrakt. Wcześniej polski piłkarz grał również w stolicy Rosji - w Lokomotiwie. Swoją decyzję tłumaczy "dobrem rodziny". Cztery lata temu poślubił Rosjankę.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA maciej rybus Piłka nożna liga rosyjska spartak moskwa SPORT wojna na Ukrainie wojna 2022 konflikty międzynarodowe Ministerstwo Spraw Zagranicznych Marcin Przydacz