more_horiz
PR24 Portal
Section05

łódzkie

Prezes PiS: dla naszych przeciwników politycznych ważna jest Bruksela i Berlin, a nie Warszawa

- Dla Donalda Tuska ważny jest Manfred Weber i ważne są Niemcy! Nie Polska i polskie społeczeństwo. Dlatego zachęcam do głosowania na Prawo i Sprawiedliwość i do udziału w referendum 4xNIE - powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, który przebywa z wizytą w Paradyżu, gdzie trwają dożynki województwa łódzkiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka łódzkie Prawo i Sprawiedliwość rolnictwo Jarosław Kaczyński Robert Telus

"Totalna opozycja ciągle wznieca niepokój". Prezes PiS: my jesteśmy w stanie zapewnić Polsce spokój

Jesteśmy jedyną partią, która jest w stanie zapewnić w Polsce względny spokój - mówił w poniedziałek prezes PiS Jarosław Kaczyński. Totalna opozycja ciągle wznieca niepokój; gdyby oni doszli do władzy, zacznie się coś w rodzaju wojny domowej – dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA łódzkie Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość kampania wyborcza wybory w Polsce polityka opozycja

Zdanowska nie wpuściła do biura posłów PiS. "Władze Łodzi się izolują, co szkodzi mieszkańcom"

Delegacja parlamentarzystów PiS, składająca się z ministra ds. samorządu Włodzimierza Tomaszewskiego i Marka Matuszewskiego, chciała złożyć w Urzędzie Miasta Łodzi dokumenty w związku z rozpoczęciem kontroli poselskiej. Wejście do budynku politykom zablokowały jednak służby prezydent Hanny Zdanowskiej (PO). 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka regiony łódzkie Łódź Hanna Zdanowska