more_horiz
PR24 Portal
Section05
magazyn

Od małej zbiórki garażowej do akcji na światową skalę

Miała to być tylko zbiórka garażowa, a rozrosła się do wielkopowierzchniowego magazynu. W Zamojskich Zakładach Zbożowych codziennie rozładowywane są TIR-y z pomocą humanitarną z całej Europy dla Ukrainy. W ich rozładowywaniu pomaga mnóstwo ludzi, w tym Ukrainki. – To była spontaniczna decyzja i jedyna słuszna – powiedział Piotr Błażewicz, koordynator magazynu.
Zobacz więcej na temat:  Trójka społeczeństwo pomoc Ukraina wojna na Ukrainie Trójka Ukraina Zamość magazyn lubelskie wolontariat Agnieszka Piela Piotr Firan

ANALIZA Paliwa w Polsce jednymi z najtańszych w Europie. Działa tarcza antyinflacyjna

Podwyżki cen paliw i gazu ziemnego dotykają wszystkich Europejczyków. Jednak w Polsce podjęto zdecydowane działania w celu ich minimalizacji. Nowelizacja Prawa energetycznego, rządowa tarcza antyinflacyjna, dodatek osłonowy - dzięki tym narzędziom wzrosty na miesięcznych rachunkach gospodarstw domowych są zdecydowanie niższe od kilkusetprocentowych poziomów notowanych na giełdach i płaconych na stacjach benzynowych.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA biznes gaz ziemny PGNiG magazyn infografika
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem