more_horiz
PR24 Portal
Section05

Marcin Kusy

Leszek Biolik: ciągle testujemy, na ile to, co robiliśmy, jest aktualne

- Scena i kontakt z ludźmi jest tym, za czym się tęskni. Studio to jest fajna, kreatywna praca, ale jednak praca bardzo indywidualna. Natomiast scena to zupełnie co innego i uwielbiam być na scenie - przyznaje w "Muzycznej Jedynce" Leszek Biolik. Artysta opowiedział o współpracy z Grzegorzem Ciechowskim i zbliżającym się koncercie Obywatele Republiki.
Zobacz więcej na temat:  Leszek Biolik Marcin Kusy muzyka rozrywkowa Republika

Zobacz wyniki aktualnego notowania "Mojej listy przebojów"

"Moja lista przebojów", czyli 10 najlepszych piosenek mijającego tygodnia, zaprezentowanych przez dziennikarzy muzycznych Jedynki. Nowości i wielkie powroty, utwory z całego świata i przegląd najlepszych polskich piosenek. Każdego tygodnia inne notowanie, które specjalnie przygotują poszczególni redaktorzy. Najnowsze wydanie poprowadził Marcin Kusy. Zobacz dziesiątkę i posłuchaj utworów z listy.
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Marcin Kusy

8. Rowerowy Bieg Piastów. "Muzyczna Jedynka" z Polany Jakuszyckiej

W tegorocznej, ósmej edycji Rowerowego Biegu Piastów wystartuje ponad tysiąc zawodników. Już w najbliższą sobotę na trasach Gór Izerskich uczestniczy przejadą przez najpiękniejsze ich zakątki. - Aura nas rozpieszcza, więc szykuje się bardzo ważne święto dla rowerzystów - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Leszek Kosiorowski, rzecznik Rowerowego Biegu Piastów. 
Zobacz więcej na temat:  Bieg Piastów Polana Jakuszycka zawody Marcin Kusy Klaudia Porębska Patryk Michalski Jakuszyce

8. Rowerowy Bieg Piastów. Audycja specjalna prosto z Polany Jakuszyckiej

W tegorocznej, ósmej edycji Rowerowego Biegu Piastów startuje ponad tysiąc zawodników. Zawody na Polanie Jakuszyckiej odbędą się w najbliższą sobotę (24.09). Relacje z wydarzenia oraz przygotowań do imprezy można śledzić na antenie Programu 1 Polskiego Radia już od piątku, a w sobotę po godz. 16.00 zapraszamy do słuchania audycji specjalnej prosto z Polany Jakuszyckiej. 
Zobacz więcej na temat:  Bieg Piastów Polana Jakuszycka zawody Marcin Kusy

Zobacz wyniki aktualnego notowania "Mojej listy przebojów"

"Moja lista przebojów", czyli 10 najlepszych piosenek mijającego tygodnia, zaprezentowanych przez dziennikarzy muzycznych Jedynki. Nowości i wielkie powroty, utwory z całego świata i przegląd najlepszych polskich piosenek. Każdego tygodnia inne notowanie, które specjalnie przygotują poszczególni redaktorzy. Ostatnie wydanie poprowadził Marcin Kusy. Zobacz dziesiątkę i posłuchaj utworów z listy.
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Marcin Kusy

NAYA i jej solowe wyzwania. "Uwierzyłam, że potrafię pisać"

Z muzyką związana od dziecka. Dwukrotnie wygrywała odcinki "Szansy na sukces". Współpracowała m.in. z Kayah, a od roku 2009 wspiera głosowo Marylę Rodowicz. Współpracuje też z Zespołem Wojska Polskiego. Kilka lat temu, Natalia "NAYA" Kaczorowska, postanowiła jednak zaangażować się również w autorski projekt. - Dojrzałam duchowo na tyle, że uwierzyłam, iż potrafię pisać - przyznaje.
Zobacz więcej na temat:  Marcin Kusy Maryla Rodowicz MUZYKA

41. Festiwal Piknik Country i Folk. "W Mrągowie będą działy się niezwykłe rzeczy"

Startuje 41. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk w Mrągowie. - Muzyka country zmienia się i te koncerty będą symbolem tych zmian. To nie tylko stare, dobre country, ale również współczesność - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Paweł Sztompke. Jedną z największych gwiazd Festiwalu będzie Karolina Lizer, która gościła w "Muzycznej Jedynce".
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Ula Kaczyńska Paweł Sztompke Marcin Kusy Jerzy Głuszyk Mrągowo Festiwal Piknik Country i Folk country Karolina Lizer Agata Karczewska The Girls

Za nami pierwsza odsłona 25. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach

Dobiegła końca pierwsza odsłona jubileuszowego 25. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Wydarzenie powróciło po trzyletniej przerwie i będzie trwało przez cztery weekendy. W programie festiwalu nie zabrakło spektakli teatralnych, koncertów, spotkań ze znanymi i lubianymi twórcami, aktywności sportowych, słuchowisk i pokazów filmów. Patronat medialny nad Festiwalem Gwiazd objął Program 1 Polskiego Radia. 
Zobacz więcej na temat:  Międzyzdroje Martyna Podolska Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach Joanna Trzepiecińska katarzyna maciąg Lesław Żurek Marcin Kusy