X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
media

"Sądownictwo w Niemczech jest niezwykle upolitycznione". Kaleta dla "Die Welt"

Polski wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta w rozmowie z dziennikiem "Die Welt" wyjaśnia, dlaczego reprezentowany przez niego resort ma wątpliwości co do praworządności w RFN. Zwraca uwagę na podwójne standardy w UE i wskazuje, że niemieckie sądownictwo jest "niezwykle upolitycznione", ale to "Polska jest pod pręgierzem".
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska media prawo Trybunał Konstytucyjny sąd Niemcy Sebastian Kaleta ŚWIAT Europa

"Akt czystej dezinformacji". Ekspert o opiniach, jakoby Polska odpowiadała za kryzys na granicy

- Niestety dzięki takiej formie protestu Rosjanie otrzymali czynnik, który pozwolił im uwiarygodnić swoje tezy - mówił na antenie Polskiego Radia 24, odnosząc się do manifestacji w sprawie sytuacji na polsko-białoruskiej granicy, ekspert ds. bezpieczeństwa Michał Marek.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 propaganda polityka Rosja Białoruś media protest badanie protesty w Warszawie manifestacje Michał Rachoń

"Nie ma ważniejszej sprawy niż bezpieczeństwo Polski". Poseł PSL o budowie muru przy granicy

Gościem audycji w Polskim Radiu 24 był Dariusz Kurzawa (PSL - Koalicja Polska), który ocenił, że budowa umocnień na granicy będzie chronić Polskę oraz Unię Europejską. - Mur jest niezbędny, bo widzimy eskalację ze strony reżimu Łukaszenki - dodała Anna Milczanowska, poseł Prawa i Sprawiedliwości. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 polityka granica Unia Europejska media Mirosław Skowron kryzys migracyjny imigranci w Europie

Prezes Polskiego Radia: w Polsce nie ma wiarygodnych badań telemetrycznych dla stacji radiowych

-  Obecnie prowadzone badania słuchalności to w istocie ankieta telefoniczna przygotowywana na zlecenie prywatnych nadawców - powiedziała prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska w rozmowie z tygodnikiem "Sieci". Podkreśliła, że Polskie Radio skupia się "na przekazie czystym, nie zmanipulowanym". - Dla nas najważniejsze są fakty, rzetelność, obiektywizm. To zresztą przynosi rezultaty. Polskie Radio notuje ostatnio rekordowe wskaźniki cytowalności - dodała.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU media media publiczne POLSKA Agnieszka Kamińska

Akcja urodzinowa polskich mediów na Białorusi dla Andżeliki Borys. "Wierzymy, że przyniesie jej to radość"

Największe media przeznaczone dla Polaków na Białorusi - portal "znadniemna.pl" i gazeta "Głos znad Niemna na uchodźstwie" - zorganizowały akcję "Narysuj kartkę urodzinową dla Pani Andżeliki". Przebywająca od ponad pół roku w areszcie pod Mińskiem prezes Związku Polaków na Białorusi Andżelika Borys w poniedziałek obchodzi urodziny.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Białoruś społeczeństwo Andżelika Borys media

"W Polsce wszyscy bylibyśmy szczęśliwi". Gwiazda brytyjskiej TV zachwala nasz kraj

Jeremy Clarkson, były prowadzący słynnego programu "Top Gear", w swoich tekstach dla "The Times" zwykle porusza tematy dotyczące aktualnej sytuacji w Wielkiej Brytanii. W najnowszym felietonie zastanawiał się, gdzie w poszukiwaniu lepszego życia mogliby wyemigrować Brytyjczycy. Wskazał, że dobrym miejscem jest Polska.
Zobacz więcej na temat:  Wielka Brytania media felieton dziennikarze migracja ŚWIAT Europa

"Porady, muzyka, żywy kontakt ze słuchaczami". Polskie Radio Kierowców obchodzi 1. urodziny

Jubileusz na torze kartingowym z udziałem dziennikarzy, sportowców i osób związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego. Polskie Radio Kierowców obchodzi pierwszą rocznicę powstania. W urodzinach stacji bierze udział m.in. prezes Polskiego Radia dr Agnieszka Kamińska.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio W POLSKIM RADIU POLSKA Polskie Radio Kierowców Agnieszka Kamińska premier Mateusz Morawiecki bezpieczeństwo na drodze media

"Porady, muzyka, kontakt ze słuchaczami". Urodziny Polskiego Radia Kierowców

Jubileusz na torze kartingowym z udziałem dziennikarzy, sportowców i osób związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego. Polskie Radio Kierowców w sobotę obchodziło pierwszą rocznicę powstania. W urodzinach stacji uczestniczył premier Mateusz Morawiecki, prezes Polskiego Radia dr Agnieszka Kamińska i wielu znamienitych gości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio W POLSKIM RADIU Polskie Radio Kierowców Agnieszka Kamińska premier Mateusz Morawiecki bezpieczeństwo na drodze media

"Utworzyła się bardzo duża społeczność słuchaczy". Dziennikarze o Polskim Radiu Kierowców

Polskie Radio Kierowców to nie tylko informacje o korkach i wypadkach - przekonują dziennikarze współtworzący najmłodszą stację Polskiego Radia. Nowa antena publicznego nadawcy obchodzić będzie 16 października pierwszą rocznicę powstania. Program jest dostępny poprzez aplikację w technologii DAB+ oraz w Internecie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio Polskie Radio Kierowców kierowcy media bezpieczeństwo na drodze społeczeństwo

"Polacy nigdy nie byli posłusznymi ludźmi". "Le Figaro" docenia Polskę po wyroku TK

- Instytucje europejskie wykraczają poza swoje prerogatywy, angażując się w sprawy, które ich nie dotyczą, a gdy tylko kraj w UE ośmieli się prowadzić nadmiernie konserwatywną politykę społeczną, jest wzywany do porządku w imię "wartości europejskich" - pisze w magazynie "Le Figaro" jego szef Guillame Roquette, komentując decyzję polskiego Trybunału Konstytucyjnego.
Zobacz więcej na temat:  Trybunał Sprawiedliwości UE Trybunał Konstytucyjny Unia Europejska Komisja Europejska media prawo Francja ŚWIAT Europa