X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
mgła

ALERT POGODOWY W nocy i nad ranem gęste mgły. Ostrzeżenie IMGW dla dużego obszaru Polski

We wtorek wieczorem temperatura w całym kraju będzie się stopniowo obniżać. Ponadto w nocy z wtorku na środę przybędzie sporo mgieł, które nad ranem mogą zrobić się bardzo gęste, obniżając miejscami widzialność do nawet poniżej 200 m - poinformował PAP synoptyk IMGW Szymon Ogórek. W związku z tym Instytut wydał ostrzeżenie I stopnia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony IMGW pogoda mgła alert pogodowy

ALERT POGODOWY IMGW ostrzega: gęsta mgła w północno-wschodniej części kraju w ciągu nocy

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed gęstą mgłą. Wydał ostrzeżenia najniższego, pierwszego stopnia w skali trzystopniowej dla północnego wschodu Polski. Obowiązują w województwie warmińsko-mazurskim oraz w północnej części województwa podlaskiego. Prognozuje się gęste mgły, lokalnie marznące, w zasięgu których widzialność może wynosić miejscami od 100 do 200 metrów. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA IMGW pogoda prognoza pogody alert pogodowy mgła