more_horiz
PR24 Portal
Section05

Michał Dworczyk

Dworczyk poza rządem. Manasterski: wykazał się doskonałymi umiejętnościami organizacyjnymi

- Mamy do czynienia z sytuacją na swój sposób dość niezwykłą, ponieważ Michał Dworczyk był bardzo dobrze ocenianym ministrem i to nie tylko przez opinię publiczną, ale i przez polityków obozu Zjednoczonej Prawicy - mówił w Polskim Radiu 24 Miłosz Manasterski z Agencji Informacyjnej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA zjednoczona prawica rząd Mateusza Morawieckiego Michał Dworczyk polityka

Waldemar Pawlak nie chciał Baltic Pipe. Dworczyk: to zdumiewająca postawa

– Dla mnie to całkowicie zdumiewająca postawa. Myślę, że po 24 lutego, bardzo wiele osób zweryfikowało swoje patrzenie na świat. Bardzo wiele osób może stanęło w prawdzie – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Michał Dworczyk, szef kancelaria Premiera, odnosząc się do krytyki Baltic Pipe przez byłego wicepremiera Waldemara Pawlaka. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka Michał Dworczyk Beata Michniewicz polityka

Negocjacje ws. reparacji wojennych. Kto będzie rozmawiał z Niemcami? Szef KPRM podał szczegóły

- Negocjacje z Niemcami ws. reparacji będzie prowadziło Ministerstwo Spraw Zagranicznych - poinformował na antenie RMF FM szef KPRM Michał Dworczyk. - Na pewno będzie politycznie wyznaczona osoba z kierownictwa oraz zespół osób, który będzie ją wspierał - mówił.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka reparacje wojenne II wojna światowa Michał Dworczyk Ministerstwo Spraw Zagranicznych Niemcy historia Polski

Prezydent Ukrainy odznaczył polskich polityków orderami. "Za rozwój współpracy"

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski uhonorował wysokimi odznaczeniami państwowymi polskich polityków, członków rządu, którzy zostali wyróżnieni za zasługi dla współpracy między państwami, wspieranie suwerenności i jedności terytorialnej jego kraju oraz popularyzację Ukrainy na świecie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ukraina Rosja wojna 2022 Mariusz Błaszczak Piotr Gliński Michał Dworczyk Wołodymyr Zełenski polityka

Pół roku bohaterskiej obrony Ukrainy. Dworczyk: to determinacja pozwoliła im obronić stolicę

- Bohaterska postawa Ukraińców była zaskoczeniem dla Rosjan, determinacja Ukraińców wraz ze wsparciem sojuszników z Zachodu pozwoliła obronić stolicę i odzyskać część terytorium - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Dworczyk Sygnały Dnia Ukraina wojna na Ukrainie wojna 2022 PiS Krzysztof Świątek