more_horiz
PR24 Portal
Section05

michał probierz

Piszczek poza sztabem Probierza. "Zachował się z klasą"

Łukasz Piszczek nie znalazł się w sztabie reprezentacji Polski, którą niedawno przejął Michał Probierz. Selekcjoner Biało-Czerwonych wyjaśnił, dlaczego nie postawił na byłego piłkarza. - Zachował się równocześnie z klasą, bo nie zamierzał grać na dwa fronty - powiedział w rozmowie z "Kanałem Sportowym".
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 michał probierz łukasz piszczek

Michał Probierz nowym selekcjonerem. "Zrobimy wszystko, żeby dobrze przygotować reprezentację"

- Zrobimy wszystko, żeby dobrze przygotować reprezentację - zapowiada w rozmowie z Filipem Jastrzębskim nowy selekcjoner polskiej kadry piłkarzy Michał Probierz. Przed szkoleniowcem niełatwe zadanie: za niecały miesiąc Biało-Czerwoni rozegrają kolejne mecze w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy.
Zobacz więcej na temat:  Daniel Wydrych Filip Jastrzębski reprezentacja Polski michał probierz Piłka nożna

TYLKO U NAS Lewandowski bez opaski? Probierz: nie znam jeszcze relacji

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Michał Probierz był w czwartek gościem Polskiego Radia 24. Podczas rozmowy nie zabrakło pytania o rolę Roberta Lewandowskiego. - Jak będzie zdrowy, to nie wyobrażam sobie nie powoływać najlepszego zawodnika. Jeżeli chodzi o rolę kapitana, to trudno mi dziś o tym mówić, skoro nie znam relacji, jeżeli się nie spotkaliśmy - przyznał selekcjoner na antenie Polskiego Radia 24.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 michał probierz Robert Lewandowski

TYLKO U NAS Wyzwanie przed Probierzem: korekty metodą prób i błędów

Michał Probierz był gościem Polskiego Radia 24. Nowy selekcjoner reprezentacji Polski odpowiedział m.in. na pytania słuchaczy naszej rozgłośni. - Nie pozostawiono zbyt dużo materiałów, jak pracował selekcjoner Santos, dlatego metodą prób i błędów musimy teraz pewne rzeczy skorygować - powiedział Michał Probierz.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski michał probierz PZPN Euro 2024

Gorące komentarze po wyborze nowego selekcjonera reprezentacji. Kim jest Michał Probierz?

Michał Probierz znany jest z ekscentrycznego zachowania. Kiedyś na konferencji prasowej założył okulary słoneczne, "aby polska piłka przejrzała na oczy". Innym razem przyniósł doniczkę i ziarna, żeby zobrazować brak cierpliwości do polskich trenerów, mówił też po niemiecku, zastanawiając się, że może wtedy zaczną go szanować. Kim jest nowy selekcjoner i jak zaprezentował się na swojej pierwszej konferencji prasowej? – O tym w komentarzu Dariusza Urbanowicza. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka michał probierz Piotr Firan Radosław Nałęcz Dariusz Urbanowicz