more_horiz
PR24 Portal
Section05

miłosz manasterski

FELIETON Dekalog polskich spraw czy koalicja obcych interesów? Felieton Miłosza Manasterskiego

Premier Mateusz Morawiecki zdecydował się na ruch spoza kanonu politycznego. Pomysł z zaprezentowaniem programu przyszłego rządu, który może działać zgodnie z wolą i interesem większości wyborców jest ruchem nieszablonowym - pisze w swoim felietonie Miłosz Manasterski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA miłosz manasterski Mateusz Morawiecki PiS PO koalicja obywatelska PSL Polska 2050 lewica Konfederacja polityka Sejm rząd koalicja wybory 2023 Donald Tusk

FELIETON Lajkozbrodnia, niewygodne dane ekonomiczne i pogrzeb Stalina. Felieton Miłosza Manasterskiego

Imigranci ubogacają Unię Europejską, imigranci zwiększa dobrobyt i bezpieczeństwo, migranci są rozwiązaniem problemów demograficznych. I nikomu nie wolno wygłaszać tez temu przeczących (nawet popartych twardymi faktami), bo grożą za to trzy lata więzienia - pisze w swoim felietonie Miłosz Manasterski.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Unia Europejska Parlament Europejski Bruksela miłosz manasterski Patryk Jaki Beata Kempa Beata Mazurek Tomasz Poręba Europarlament

FELIETON Tusk już wie, że przegrał referendum. Felieton Miłosza Manasterskiego

Donald Tusk i jego otoczenie od lat przekonywali Polaków do tego, że prywatyzacja, nielegalna migracja, podniesienie wieku emerytalnego są czymś dobrym. Dlaczego teraz namawia do bojkotu referendum, w którym te przekonania jego wyborcy mogliby zdecydowanie wyrazić? - pisze w swoim felietonie Miłosz Manasterski.
Zobacz więcej na temat:  polityka felieton miłosz manasterski POLSKA referendum społeczeństwo opozycja