X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
miłosz manasterski

FELIETON Chirurgiczna operacja profesora Grodzkiego

12 listopada 2019  r. na pierwszym posiedzeniu Senatu marszałkiem tej izby został wybrany kandydat wskazany przez opozycję. Nie stało się nic zaskakującego, na taki wynik wskazywała prosta arytmetyka. Sensacją byłaby sytuacja odwrotna, gdyby 51 senatorów zagłosowało za kandydatem PiS Stanisławem Karczewskim.
Zobacz więcej na temat:  felieton miłosz manasterski Tomasz Grodzki Senat opozycja Platforma Obywatelska polityka POLSKA

"Komentarz Dnia": przed exposé premiera, wybory prezydenckie

Gośćmi "Komentarza Dnia" byli: Paweł Badzio i Miłosz Manasterski ("Agencja Informacyjna"). Publicyści dyskutowali m.in. o jutrzejszym exposé premiera Mateusza Morawieckiego i przyszłorocznych wyborach prezydenckich oraz prawyborach w Platformie Obywatelskiej i Konfederacji.
Zobacz więcej na temat:  Nasz komentarz Paweł Lisicki miłosz manasterski wybory prezydenckie Platforma Obywatelska Andrzej Duda Konfederacja Mateusz Morawiecki

FELIETON Rafał Trzaskowski zostaje na śmieciach

Wyobraźcie sobie Państwo, że płacicie za jakąś usługę – dajmy na to telewizję kablową – spory abonament. Przy czym od początku nie macie wszystkich kanałów, które zamówiliście. Co kilka dni oglądacie w telewizorze tylko śnieżenie. W ramach "przeprosin" za problemy z sygnałem operator kablówki zawiadamia was, że od stycznia zapłacicie mu trzy razy więcej. Jak przyjęlibyście taką informację? Większość tak traktowanych klientów zażądałaby natychmiastowego rozwiązania umowy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka regiony mazowieckie Warszawa Rafał Trzaskowski miłosz manasterski

FELIETON Amerykański sen prezydenta Andrzeja Dudy

Nie wiem czy Andrzejowi Dudzie śniło się kiedyś, że jako prezydent Polski doprowadzi do zakupu przez Polskę samolotów F-35 i rakiet Patriot. Czy w marzeniach sennych widział, że będzie współtwórcą zwiększenia liczby wojska amerykańskiego stacjonującego w Polsce? A w końcu osiągnie to, o czym Polacy przestali już w ogóle marzyć…?
Zobacz więcej na temat:  POLSKA USA wizy do USA prezydent Andrzej Duda Donald Trump miłosz manasterski

M. Manasterski: potrzebujemy rządu wielkiej zmiany

- Mieliśmy rząd dobrej zmiany, teraz potrzebujemy rządu wielkiej zmiany. Potrzeba bardzo wielu reform. Jeśli Prawo i Sprawiedliwość chce zrealizować swój program państwa dobrobytu, to będzie musiało to zrobić bez względu na przeszkody - czy to opozycji czy Unii Europejskiej - mówił Miłosz Manasterski w Polskim Radiu 24. Gośćmi "Studia Prasowego" byli także Wojciech Mucha, Wojciech Przybylski i Piotr Grzybowski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka POLSKA rząd Rząd RP Mateusz Morawiecki Unia Europejska ekologia Konrad Szymański Wojciech Mucha Wojciech Przybylski miłosz manasterski

Komentarz Dnia: sondaże, Konfederacja, obrażanie wyborców PiS, kampania

Gośćmi "Komentarza Dnia" byli: Bogumił Łoziński ("Gość Niedzielny") i Miłosz Manasterski ("Agencja Informacyjna"). Publicyści dyskutowali m.in. o ostatnich sondażach przed niedzielnymi wyborami parlamentarnymi, a także o Konfederacji, obrażaniu wyborców Prawa i Sprawiedliwości oraz kończącej się kampanii wyborczej.
Zobacz więcej na temat:  Nasz komentarz sondaże Prawo i Sprawiedliwość Henryk Szrubarz miłosz manasterski Bogumił Łoziński polityka Wybory parlamentarne 2019

M. Manasterski: świat PO jest karykaturą prawdziwego świata

- "Taśmy Neumanna" są materiałem na wiele analiz. Z tych wypowiedzi można wiele wyciągnąć na temat tego jak działa Platforma Obywatelska i świat układany w głowach wyborców PO, który jest karykaturą świata prawdziwego - powiedział w Polskim Radiu 24 Miłosz Manasterski z Agencji Informacyjnej. Do tematu odniósł się także dr Maciej Onasz, politolog.
Zobacz więcej na temat:  Sławomir Neumann Platforma Obywatelska Wybory parlamentarne 2019 Komitet Obrony Demokracji polityka POLSKA koalicja obywatelska miłosz manasterski Magdalena Złotnicka

FELIETON "Czarna księga PiS" podyktowana czarną rozpaczą

Można by spodziewać się książki co najmniej trzystustronicowej, z głęboką czernią na lakierowanej okładce i krwistym wstępem Adama Michnika. Tymczasem to, co "Gazeta Wyborcza" nazwała "Czarną księgą PiS" to zaledwie marny dodatek na dwadzieścia stron drukowany na zwykłym gazetowym papierze. Zamiast czerni - szarość, zamiast panoramicznej wizji upadku państwa - przeterminowane oskarżenia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PiS opozycja polityka wybory parlamentarne miłosz manasterski

FELIETON Andrzej Duda. Ewolucja przywódcy

Zgoda buduje - z takim hasłem szedł na wybory Bronisław Komorowski, ale to jego były polityczny przeciwnik, obecny prezydent Andrzej Duda realizuje je w praktyce. Prezydent wykorzystując synergię między swoim urzędem, rządem i parlamentarną większością, przekłada własne sukcesy dyplomatyczne na język konkretów. Takich jak choćby pozyskanie zgody na zakup przez polską armię amerykańskich samolotów F-35.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda Donald Trump felieton miłosz manasterski polityka prezydent

FELIETON Platforma i Przyjaciele

Anna Nehrebecka, Anna Cieślak, Krystyna Janda, Wojciech Pszoniak, Janusz Gajos - te nazwiska to czołówka polskiego aktorstwa. Dzisiaj są na ustach wszystkich nie za sprawą wielkich kreacji filmowych czy teatralnych, tylko ze względu na swój udział w kontrowersyjnych wideoklipach z serii #NieŚwirujIdźNaWybory.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska opozycja wybory parlamentarne niepełnosprawni niepełnosprawność felieton miłosz manasterski