more_horiz
PR24 Portal
Section05

ministerstwo sportu

Usterka na PGE Narodowym. Minister sportu: będziemy szukać przyczyn

- W poniedziałek dostaniemy od wykonawcy i projektanta ofertę ws. rozwiązania zabezpieczającego usterkę na PGE Narodowym, tzw. bypassu - powiedział w sobotę minister sportu Kamil Bortniczuk. Dodał, że po zapoznaniu się z tą ofertą będzie wiadomo, jak długo potrwa zamknięcie stadionu. Polityk poinformował też, co czeka kibiców, którzy kupili bilety. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Stadion Narodowy PZPN kamil bortniczuk ministerstwo sportu reprezentacja Polski

Ważność bonu turystycznego wydłużona. Wiceminister Gut-Mostowy o zaletach programu

- Środki na bon turystyczny zostały wykorzystane w trzech czwartych, wszyscy mają jeszcze pół roku - przypomina wiceminister sportu i turystyki Andrzej Gut-Mostowy. "Rzeczpospolita" zapytała wiceministra sportu i turystyki skąd piątkowa decyzja Sejmu, aby przedłużył ważność bonu turystycznego do końca marca 2023 r.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA wypoczynek dzieci ministerstwo sportu finanse osobiste

"Należy wykluczyć Rosję ze związków sportowych". Władze Polski o kolejnych krokach

Premier Mateusz Morawiecki podkreślił, że prezydent Andrzej Duda razem z rządem działa na wielu odcinkach frontu, by to, co dzieje się na Ukrainie nie pozostało bez kary wobec agresorów rosyjskich. Jedną z takich kar może być wykluczenie Rosji ze wszystkich związków sportowych. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mateusz Morawiecki wojna 2022 Rosja Andrzej Duda Mateusz Morawiecki kamil bortniczuk ministerstwo sportu