more_horiz
PR24 Portal
Section05

MMA

MSWiA zamraża środki High League. Słynna organizacja jest powiązana z Kadyrowem

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji na wniosek Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego podjęło decyzję o zamrożeniu środków finansowych organizacji High League. "Resort przyjrzał się udziałowcom grupy, z których większość to... Rosjanie, mający powiązania z przywódcą Czeczenii i zbrodniarzem wojennym Ramzanem Kadyrowem" - podaje portal tvp.info. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA MMA Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego

UFC: pięcioro Polaków wystąpi w tym roku. Zobacz kiedy walki

Jesień w UFC w tym roku przyniesie aż pięć walk z udziałem Biało-Czerwonych. Najważniejsze stoczą Jan Błachowicz i Mateusz Gamrot, bo ewentualne wygrane mogą im dać przepustkę do starć o mistrzowski pas. Oprócz nich zobaczymy jeszcze Karolinę Kowalkiewicz, a ostatnio ogłoszono terminy i rywali dla Marcina Prachnio i Michała Oleksiejczuka.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Sporty walki MMA UFC Mateusz Gamrot Jan Błachowicz

KSW: wygrana Omielańczuka potwierdzona. Będzie rewanż

Najpierw była kontrowersyjna decyzja i fala "hejtu" w internecie. Potem wściekły właściciel federacji wyrzucił z pracy dwóch sędziów. Wreszcie powołanie międzynarodowej komisji, która orzekła, że o skandalu w walce Daniel Omielańczuk - Michal Martinek nie ma mowy. Z czego więc wynika tak duże zamieszanie wokół tego akurat starcia, do którego doszło na ostatniej gali KSW 75?
Zobacz więcej na temat:  SPORT Sporty walki MMA KSW