more_horiz
PR24 Portal
Section05

mś siatkarzy

MŚ Siatkarzy: Biało-Czerwoni wicemistrzami świata

Polscy siatkarze przegrali w rozegranym w Katowicach finale mistrzostw świata z Włochami 1:3. Biało-Czerwoni nie obronili tytułu najlepszej drużyny globu. Do wysłuchania relacji i sportowych kometnarzy zaprosiliśmy w specjalnym wydaniu audycji "Trzecia strona medalu" w Trójce. 
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Łoniewski mistrzostwa świata Trzecia Strona Medalu Siatkówka Trójka Katowice kibice reprezentacja Polski mś siatkarzy

Siatkarskie Mistrzostwa Świata. Polska w finale! [SŁUCHAJ TERAZ]

Polscy siatkarze awansowali do finału mistrzostw świata. W katowickim Spodku po niezwykle wyrównanym meczu pokonali Brazylię 3:2. Obie drużyny walczyły w finale dwóch poprzednich mistrzostw świata, w 2014 i 2018 roku, wygranych przez Biało-Czerwonych. Polacy w dzisiejszym finale zagrają z Włochami, którzy w półfinale pokonali Słowenię 3:0. Na transmisję meczu zapraszamy do Programu 1 Polskiego Radia w niedzielę od godz. 21.00.
Zobacz więcej na temat:  mistrzostwa świata Siatkówka reprezentacja Polski mś siatkarzy

Siatkarskie Mistrzostwa Świata. Mecz Polska-Brazylia w Jedynce [SŁUCHAJ TERAZ]

Po emocjonującej walce reprezentacja Polski pokonała drużynę Stanów Zjednoczonych 3:2 i zakwalifikowała się do półfinału siatkarskich Mistrzostw Świata. Biało-Czerwoni mierzą się teraz z Brazylią w spotkaniu, którego stawką JEST awans do finału rozgrywek. Transmisja meczu w Programie 1 Polskiego Radia od godz. 18.00. 
Zobacz więcej na temat:  mistrzostwa świata Siatkówka reprezentacja Polski mś siatkarzy