more_horiz
PR24 Portal
Section05

muzyka elektroniczna

Dyrektor Avant Art Festival: działamy poza mainstreamem

- Nie jesteśmy dużym festiwalem mainstreamowo-muzycznym. Mnie to w ogóle nie interesuje. Nas interesują artyści, którzy są poszukującymi twórcami, których interesuje literatura, film, sztuka wizualna jako normalny środek wypowiedzi artystycznej. I to jest właśnie coś wspaniałego, że udało nam się po wielu latach zbudować taką tożsamość festiwalu, gdzie najważniejszy jest artysta - mówi w Dwójce Kostas Georgakopulos - dyrektor Avant Art Festival, który po raz siódmy odbywa się w Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  muzyka elektroniczna Dwójka MUZYKA Jakub Kukla

"Wydaj płytę z Będzie głośno!". Prawo autorskie - jak chroni twórców?

Czwórka już po raz 6. zaprasza debiutantów do wzięcia udziału w konkursie "Wydaj płytę z Będzie głośno!". - Twórzcie to, co Wam mówi serce, to co czujecie i jak czujecie. To jest najważniejsze - mówi Miłosz Bembinow, przewodniczący zarządu ZAiKS-u, partnera konkursu. Obok artystycznych działań, warto zadbać o prawa autorskie i swoją twórczość rejestrować.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka MUZYKA muzyka elektroniczna Damian Sikorski konkurs

Auto niczym klub muzyczny. Toyota dla prawdziwego Dj'a

Dla niektórych kierowców jedną z najważniejszych kwestii w samochodzie jest jego nagłośnienie. Toyota wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom, prezentując auto, które jest swego rodzaju klubem muzycznym na czterech kołach. 
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio kierowca kierowcy samochód samochody motoryzacja radio kierowcow radiokierowcow radiokierowców radio kierowców online radio kierowców jedynka polskie radio kierowców online radio dla kierowców polskie radio kierowcow polskie radio kierowców dab+ radio kierowcow 24 polskie radio kierowcy radio kierowców 24 toyota Japonia muzyka rozrywkowa muzyka elektroniczna sprzęt dla audiofila