X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
muzyka hp

Zakończył się XVIII Konkurs Chopinowski. Specjalny cykl w Trójce

Po tygodniach pianistycznych zmagań poznaliśmy zwycięzcę XVIII Konkursu Chopinowskiego. Okazał się nim Kanadyjczyk Bruce (Xiaoyu) Liu. Drugie miejsce – ex aequo, zajęli Alexander Gadjiev reprezentujący Włochy i Słowenię oraz Kyohei Sorita z Japonii. Laureatem trzeciego miejsca jest Martin Garcia Garcia z Hiszpanii. Od 4 do 22 października (od poniedziałku do piątku) w audycji "Trójka przed Południem" słuchaliśmy specjalnego cyklu, który przygotowywał nasz reporter – Paweł Turski.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Fryderyk Chopin konkurs chopinowski MUZYKA muzyka hp Paweł Turski

Wiara, pokój, muzyka – wartości najważniejsze

Muzyka Wiary – Muzyka Pokoju to festiwal muzyczny, którego 5. edycja zacznie się w Warszawie już w piątek, 22 października, i potrwa do środy, 27 października. Festiwal, posługując się językiem muzyki współczesnej, prezentuje program, w którym duchowość różnych kultur wyraża się przez sztukę, muzykę, która dotyka głębokich emocji, otwierając na pokojowe współistnienie oraz różnorodność wolną od podziałów i przemocy. Zaprasza artystów i widzów do spotkania z nieznanym.
Zobacz więcej na temat:  KULTURA MUZYKA muzyka hp Warszawa Marta Piasecka

Intrygujące dźwięki tuż przed północą

Nie od dziś wiadomo, że nocą, pod osłoną Księżyca, do życia budzi się muzyka. Dźwięki, które wywołują emocje, są nieodłącznym elementem każdego spotkania w "Konstelacji M.". Kosmiczną wyprawę w nieznane rozpoczęli Piano Magic i Brendan Perry z Dead Can Dance. Usłyszeli Państwo też And Also the Trees oraz fragmenty albumu The Eden House, "Smoke & Mirrors".
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA muzyka hp Mateusz Tomaszuk

BadBadNotGood wrócili z nowym albumem

BadBadNotGood to jeden z ulubionych zespołów Michała "Grabka" Grabkowskiego. Kiedy więc pojawiły się single zapowiadające nowy album grupy, natychmiast trafiły do audycji. Teraz dostępny jest już cały krążek, jednak prowadzący, jak dobry gracz, nie odkrył na początku wszystkich kart i na muzyków z Kanady trzeba było trochę poczekać...
Zobacz więcej na temat:  Michał Grabkowski MUZYKA muzyka hp Fisz Emade Tworzywo Zbigniew Wodecki Ray Charles natalie cole Happysad Trójka