X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
muzyka rozrywkowa

"Zaczniemy wszystko w pewnym sensie od punktu zero". Jędrzej Kodymowski o konsekwencjach pandemii

- Może to być impuls dla ludzkości. Jeżeli ta pandemia jest tym momentem, który zakańcza jakiś cykl, to każdy zakończony cykl daje początek następnemu - mówił w Polskim Radiu 24 Jędrzej Kodymowski, muzyk, lider zespołu Apteka. - Można optymistycznie patrzeć w przyszłość - przekonywał.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA koronawirus Koronawirus w Polsce tarcza antykryzysowa Michał Rachoń muzyka rozrywkowa

Sara Kordowska - tworzy nową muzykę i poszukuje Nieprzeciętnych 2020

Sara Kordowska doświadczenie wokalne zdobywała m.in. u boku takich artystów jak: Paulina Przybysz, Mieczysław Szcześniak, czy Katarzyna Wilk. Po płycie "Wszystko i nic" wydanej z Czwórką, właśnie pisze numery na nowy krążek. Zasiada także w kapitule plebiscytu "Nieprzeciętni 2020".
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Sara Kordowska Damian Sikorski MUZYKA muzyka hp muzyka rozrywkowa Pop hip-hop Nieprzeciętni 2020

Ciemna strona Księżyca - czegoś takiego nikt wcześniej nie słyszał

To nie do końca jest prawdą – zanim 47 lat temu, 1 marca 1973 roku, ukazał się słynny album "The Dark Side of the Moon", Pink Floyd grali już niektóre utwory w nim zawarte na koncertach. Jednak dopiero wszystkie, zebrane na jednym krążku, w odpowiedniej kolejności, opatrzone znamienitym tytułem i włożone w tajemniczą i wieloznacznie interpretowaną okładkę, stanowiły całość, która z miejsca stała się hitem sprzedaży. Przez znawców i historyków rocka płyta ta stawiana jest w pierwszym rzędzie największych, najwspanialszych albumów wszech czasów.
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Pink Floyd