more_horiz
PR24 Portal
Section05

Myślenice

"Lato z Radiem" u podnóża Beskidów. Piknik Rodzinny w Myślenicach [MULTIMEDIA]

"Lato z Radiem" w pierwszy weekend sierpnia zawitało do Myślenic, miasta położonego na pograniczu Beskidów, Beskidu Wyspowego i Podgórza Wielickiego. Na Pikniku Rodzinnym nie zabrakło zabaw i konkursów z nagrodami, a podczas audycji rozmawialiśmy o najciekawszych atrakcjach miasta, szlakach turystycznych i wyprawach rowerowych. A już po 17.30 rozpoczną się koncerty tegorocznej trasy, na których wystąpią: Red Lips, Piotr Cugowski oraz Centrum Uśmiechu. 
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem 2023 Sława Bieńczycka Myślenice

Od Jakuszyc po Czarną Hańczę. "Lato z Radiem" znów ruszyło w Polskę!

"Lato z Radiem" to nie tylko doskonała muzyka i konkursy. To również podróże po Polsce. To setki tysięcy przejechanych kilometrów, mnóstwo miejsc wartych odwiedzenia. Również w tym roku, nasi reporterzy ruszyli w trasę i odkrywali przed słuchaczami uroki Polski.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Ostrołęka Myślenice Sieradz Stegna Legnica Jakuszyce Anna Dymna podróże Jerzy Skoczylas Ryszard Rynkowski Tarnów Kraków

Familijny Piknik "Lata z Radiem" i Ławeczka Przyjaciół Programu 1 w Stegnie

Tegoroczne "Lato z Radiem" już za półmetkiem! Ekipa radiowej Jedynki zawitała do Stegny, gdzie odbył się kolejny Familijny Piknik dla wszystkich słuchaczy - mieszkańców oraz turystów, którzy spędzają wakacje w tym bałtyckim kurorcie. W programie nie zabrakło konkursów oraz specjalnie przygotowanych aktywności dla całych rodzin, a na miejskiej plaży przy Bulwarze Radiowej Jedynki odsłonięto Ławeczkę Przyjaciół Programu 1. 
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem warsztaty Roman Czejarek Sława Bieńczycka dzieci zabawa Tarnów Ostrołęka Myślenice Sieradz Stegna Legnica Jakuszyce

Zabawy, konkursy i moc atrakcji. Familijny Piknik "Lata z Radiem" w Myślenicach

Kolejnym przystankiem wakacyjnej akcji radiowej Jedynki są Myślenice. W urokliwym mieście nad Rabą zabraliśmy słuchaczy, mieszkańców, turystów na Familijny Piknik. Nie zabrakło konkursów oraz specjalnie przygotowanych aktywności, a o dobrą atmosferę podczas pikniku zapewnili prowadzący - dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia i Polskiego Radia Dzieciom.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Roman Czejarek dzieci zabawa Myślenice

Tu zaczynają się góry. "Lato z Radiem" prosto z królewskich Myślenic

Mówi się o nich, że są bramą do polskich gór, ponieważ dopiero od tej miejscowości na południe możemy podziwiać niesamowite krajobrazy Beskidów. Jadąc zakopianką, mijając Myślenice, widzimy takie szczyty jak Chełm czy Luboń. Tu również otwierają się możliwości przemierzania rowerowych tras. "Lato z Radiem" zawitało do urokliwych Myślenic. 
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Myślenice Roman Czejarek Tatry Zakopane Kraków rower turystyka

Dla pasjonatów dwóch kółek. Myślenice z nowymi atrakcjami dla turystów

- W Myślenicach inwestujemy w rozwój bazy rowerowej. Powstają nowe ścieżki rowerowe, aby kolejni zapaleńcy dwóch kółek przyjeżdżali tutaj w Beskid Myślenicki i mogli rozwijać swoje sportowe talenty - mówi na antenie Programu 1 Polskiego Radia Jarosław Szlachetka, burmistrz Myślenic. 
Zobacz więcej na temat:  Myślenice Lato z Radiem rower ścieżka rowerowa inwestycje wypoczynek społeczeństwo Lasy Państwowe

Premier: nasza polityka jest po to, by wspierać seniorów

- Znaczną część środków, które odzyskaliśmy od mafii VAT-owskich przekazaliśmy na programy dla osób starszych, m.in. na domy seniora. Chcemy to kontynuować - zapowiedział w środę podczas spotkania z seniorami w Myślenicach w Małopolsce premier Mateusz Morawiecki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka senior Mateusz Morawiecki premier Prawo i Sprawiedliwość PiS kampania wyborcza wybory w Polsce Wybory parlamentarne 2019 Myślenice małopolskie starość

Abp Jędraszewski: w imię wolności walczy się z człowiekiem

- Walczy się dziś z człowiekiem wmawiając mu, że jest wolny. Walczy się z jego osobową godnością, ukazując go jako istotę, która żyje tylko i wyłącznie seksem i to w najprzeróżniejszych, odbiegających od ludzkiej natury konfiguracjach - mówił w sobotę w Myślenicach abp Marek Jędraszewski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony aktualności katolickie Marek Jędraszewski Kościół katolicki Kościół Myślenice małopolskie