more_horiz
PR24 Portal
Section05

Natalia Maliszewska

Natalia Maliszewska: bardzo chciałabym wyjaśnić to, co się działo w Pekinie

- Bardzo chciałabym wyjaśnić wszystko to, co się tam działo i co myśmy przeżywali. To nie było tylko tak, że po prostu nie wystartowałam na swoim koronnym dystansie i że nie mogłam zaprezentować się tak, jakbym chciała - powiedziała o XXIV Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie Natalia Maliszewska.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 SPORT igrzyska olimpijskie sporty zimowe Natalia Maliszewska Pekin short track

Finał biegaczek, biathlonistki poza czołówką [12. DZIEŃ IO]

Rywalizacja sztafet biathlonistek, sprint drużynowy kobiet i mężczyzn w biegach narciarskich, zmagania na 1500 m w short tracku pań, alpejski slalom mężczyzn - w środę na igrzyskach olimpijskich w Pekinie odbyło się wiele konkurencji z udziałem Polaków. Tego dnia rozdano też osiem kompletów medali. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT sporty zimowe Pekin 2022 igrzyska olimpijskie igrzyska biathlon Biegi narciarskie narciarstwo alpejskie short track Monika Hojnisz Natalia Maliszewska narciarstwo zjazdowe

Maliszewska i koleżanki wreszcie się uśmiechnęły

Reprezentantki Polski w short tracku, startujące w składzie: Natalia Maliszewska, Kamila Stormowska, Nikola Mazur, Patrycja Maliszewska, zajęły drugie miejsce w finale B w rywalizacji sztafet na 3000 metrów podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie. W klasyfikacji końcowej Polki zajęły szóstą pozycję, a po złoto sięgnęły Holenderki. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Pekin 2022 igrzyska igrzyska olimpijskie short track łyżwiarstwo Natalia Maliszewska