X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
nauczyciel

"To szansa na normalność". Minister edukacji zachęca nauczycieli do szczepień

- To gwarancja i szansa na normalność w oświacie i szkolnictwie wyższym - powiedział minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek, zachęcając tym samym nauczycieli do szczepień. - Pandemia koronawirusa nie ustaje. Szczepionka to szansa na uratowanie życia - swojego i innych - mówił.
Zobacz więcej na temat:  Ministerstwo Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek edukacja szkoła nauczyciel dzieci szczepienia POLSKA

"Rażąca niewspółmierność kary". Prokuratura wniosła apelację ws. nauczyciela pedofila

Prokuratura Rejonowa w Pruszczu Gdańskim złożyła apelację w sprawie wyroku dla pedofila. Chodzi o wyrok Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe wydany 14 października 2020 r., w ramach którego został skazany na 5 lat więzienia nauczyciel za czynności o charakterze pedofilskim. Dokonywał ich w latach 2017 i 2018 wobec 26 uczennic. Nie miały one ukończonych 15 lat.
Zobacz więcej na temat:  pedofilia prokuratura sąd sądownictwo nauczyciel POLSKA

Rejestracja nauczycieli do szczepień. Piontkowski: liczymy na tych, którzy nie zrobili tego wcześniej

- Liczymy, że w ruszającej w poniedziałek drugiej turze rejestracji nauczycieli do szczepień na COVID-19 zarejestrują się też ci, którzy nie skorzystali jeszcze z rejestracji w pierwszej turze - powiedział w Radiu Zet wiceminister edukacji Dariusz Piontkowski (PiS).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce COVID-19 pandemia szczepienia szczepionka edukacja szkoła nauczyciel Ministerstwo Edukacji i Nauki Dariusz Piontkowski

Sytuacja epidemiczna w Polsce. Prof. Fal: jest lepiej, ale przestrzegam przed huraoptymizmem

- Jeśli nie zawiodą dostawcy szczepionek i rzeczywiście dynamika tych dostaw wzrośnie to myślę, że ten optymizm będzie mógł z nami na dłużej pozostać jednak bardzo bym przestrzegał przed huraoptymizmem - powiedział o sytuacji związanej z koronawirusem w Polsce prof. Andrzej Fal z Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  szczepienia szczepionka COVID-19 pandemia nauczyciel szkoła służba zdrowia zdrowie POLSKA społeczeństwo Polskie Radio 24