X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
ngo

NASZ WYWIAD Piotr Mazurek: w trudnych sytuacjach rola społeczeństwa obywatelskiego jest nie do przecenienia

- W tzw. "społecznym odczuciu" wina za wiele błędów i opóźnień urzędników miejskich podlegających prezydentowi Rafałowi Trzaskowskiemu niestety spada na rząd, który przecież w niezwykle szybkim tempie zadziałał, aby stworzyć różnorodne formy wsparcia dla obywateli znajdujących się w trudnej sytuacji w związku z pandemią. To jest dowód niezwykle perfidnego i obłudnego stylu działań Koalicji Obywatelskiej, która złudzenie politycznego zysku ceni bardziej niż rozwiązywanie ludzkich problemów – mówi Piotr Mazurek, Radny Warszawy (PiS), Szef Gabinetu Politycznego Wicepremiera Piotra Glińskiego, członek Rady Narodowego Instytutu Wolności  - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Warszawa samorząd Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego tarcza antykryzysowa ngo

Fundacja „Pomoc i Nadzieja” wsparciem dla uzdolnionej młodzieży

Wspieranie młodych i zdolnych ludzi, którym brakuje pieniędzy na podjęcie studiów. Oto główny cel, jaki postawili przed sobą członkowie Fundacji "Pomoc i Nadzieja" z Bydgoszczy. W audycji „Społeczeństwo Obywatelskie: Reaktywacja” rozmowa o sytuacji polskich uczniów, a także o pomocy dla tych, którym kwestie finansowe utrudniają rozwój i realizację marzeń.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 społeczeństwo pomoc pomoc społeczna ngo

Poseł Jerzy Jachnik o ustawie o IPN oraz reprywatyzacji

Nie milkną dyskusje odnośnie ustawy o IPN-ie. W debacie mało mówi się jednak o przepisach za naruszenie dóbr osobistych państwa i narodu polskiego. - Uważam, że ludzie, którzy przeżyli koszmar II wojny światowej muszą mieć prawo do moralnej rehabilitacji – powiedział w audycji Jakim Prawem poseł Kukiz’15 Jerzy Jachnik.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 IPN II wojna światowa Kukiz'15 ngo prawo Żydzi Izrael Ministerstwo Sprawiedliwości