more_horiz
PR24 Portal
Section05

Norbert Michalak

Bartosz Niebielski zdradza tajemnicę, jak zostać mistrzem świata MTBO

MTBO – Mountain Bike Orienteering – rowerowa jazda na orientację. Ten popularny szczególnie w Skandynawii sport, w Polsce jest stosunkowo mało znany. Mimo to odnosimy w nim sukcesy: Bartosz Niebielski został mistrzem świata w kategorii U-23! Teraz w Trójce opowiadał m.in. o co w ogóle chodzi w MTBO i jak się zainteresował tak egzotyczną dyscypliną sportu.
Zobacz więcej na temat:  Dariusz Urbanowicz Norbert Michalak rower kolarstwo górskie mistrzostwa świata Trójka

Adrian Kostera: chcę odkrywać nowe granice

- Nasze życie składa się z tego, że wciąż trafiamy na ściany i przeszkody, a ostatecznie przecież chodzi o to, jak sobie z nimi radzimy. Ja nie biorę pod uwagę, że można się tak po prostu poddać - mówił Adrian Kostera, ultras, biegacz i coach, który ukończył 10-krotnego Ironmana w czasie lepszym niż wynosił ubiegłoroczny rekord świata, a teraz chce pobić rekord Guinnessa w najdłuższym triathlonie. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka bieganie hobby Norbert Michalak

Lewandowski wciąż bez bramki dla Barcy

FC Barcelona zakończyła tournée po USA i po rozegraniu czterech zwycięskich spotkań za Atlantykiem wraca do Hiszpanii. W trzech meczach zagrał kapitan polskiej reprezentacji, ale gola nie zdobył. Nikt jednak się tym nie przejmuje, ponieważ to były tylko gry sparingowe, a prawdziwy sezon zaczyna się dopiero za dwa tygodnie.
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA Piłka nożna fc barcelona Robert Lewandowski Dariusz Urbanowicz Norbert Michalak Trójka