more_horiz
PR24 Portal
Section05

Nowy Jork

Moda na topie, czyli co będziemy nosić jesienią, zimą i wiosną?

Właśnie trwa modowy szczyt: wcześniej na pokazach w Mediolanie, Londynie, Nowym Jorku, a obecnie w Paryżu, kreatorzy pokazują nowe kolekcje, nowe pomysły i inspiracje. Wskazują, jakie trendy będą na topie, co i jak się będzie nosić. Także w Polsce to czas mody: trwa Złota Nitka, najbardziej prestiżowy konkurs dla młodych projektantów, który od 30 lat kreuje scenę mody w Polsce.
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA moda pokazy mody Paryż Mediolan Londyn Nowy Jork Łódź projektowanie mody Tomasz Miara

77. forum Organizacji Narodów Zjednoczonych. "Świat jednoznacznie potępia groźby Putina"

- Ukraina, wojna i sposób rozwiązania tego konfliktu z Rosją są głównym tematem przemówień wielu polityków - relacjonował z Nowego Jorku w Polskim Radiu 24 nasz korespondent Wojciech Cegielski, który uczestniczy w 77. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Antoni Opaliński Wojciech Cegielski ŚWIAT Nowy Jork ONZ Andrzej Duda Polityka zagraniczna Polski wojna na Ukrainie wojna 2022

Andrzej Duda zabierze głos na forum ONZ. Wiemy, jakie tematy poruszy prezydent

Wojna na Ukrainie i globalny kryzys żywnościowy będą najważniejszymi wątkami przemówienia prezydenta Andrzeja Dudy na forum ONZ - informuje korespondent Polskiego Radia Wojciech Cegielski. Polski prezydent bierze udział w rozpoczętej we wtorek w Nowym Jorku dorocznej sesji ONZ. Jego przemówienie planowane jest na 23.45 polskiego czasu.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT wojna 2022 USA Ameryka ONZ Nowy Jork prezydent Andrzej Duda

Szef ONZ apeluje o zwiększenie wysiłków dyplomacji. Za wzór stawia porozumienie ws. zboża z Ukrainy

Szef ONZ Antonio Guterres zaapelował o rozwiązywanie konfliktów na świecie poprzez dyplomację. Jako przykład takich działań wskazał porozumienie ws. odblokowania portów na Ukrainie. Polityk otworzył w Nowym Jorku doroczną debatę przywódców z krajów ONZ. Jednym z głównych tematów dyskusji są w tym roku wojna na Ukrainie oraz globalny kryzys żywnościowy, jaki wywołała Rosja.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT ONZ Antonio Guterres USA Ameryka Nowy Jork Wojciech Cegielski konflikty międzynarodowe wojna 2022

77. sesja Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Szef dyplomacji UE: Ukraina będzie najważniejszym tematem

Kryzysy żywnościowe i energetyczne boleśnie uderzyły w gospodarki wielu krajów, ale świat musi wiedzieć, co dokładnie je spowodowało i mieć pewność, że Putin nie wygra wojny z Ukrainą - powiedział w Nowym Jorku szef dyplomacji UE Josep Borrell w wideo, zamieszczonym na unijnym portalu multimedialnym.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT ONZ Nowy Jork Ukraina wojna na Ukrainie Unia Europejska dyplomacja