more_horiz
PR24 Portal
Section05

ogród

Owoce i warzywa od Toyoty

Kiedy myślimy o ekologii w motoryzacji, od razu mamy na myśli samochody elektryczne. Jednak Toyota w tej kwestii bardzo się wyróżnia, hodując swoje owoce i warzywa. 
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio kierowca kierowcy samochód samochody motoryzacja radio kierowcow radiokierowcow radiokierowców radio kierowców online radio kierowców jedynka polskie radio kierowców online radio dla kierowców polskie radio kierowcow polskie radio kierowców dab+ radio kierowcow 24 polskie radio kierowcy radio kierowców 24 toyota ogród ogrodnictwo globalne ocieplenie

Światło, barwy i kształty. Iluzja w historycznych ogrodach i parkach

Iluzję wykorzystywano do kreowania odpowiedniej wielkości przestrzeni, do wydobywania emocji i wrażeń. Sięgano po różne sposoby, w tym: ukształtowanie terenu, wykorzystanie odpowiednich struktur roślinnych, gatunków i kolorów roślin, elementów architektonicznych, obiektów małej architektury ogrodowej oraz malarstwa iluzjonistycznego.
Zobacz więcej na temat:  Katarzyna Jankowska Katarzyna Jankowska – PODCAST architektura ogród

Prace na działkach i w ogródkach czas zacząć. Jak prawidłowo pielęgnować rośliny?

Choć za oknem wciąż kapryśna aura, która bardziej przypomina zimę niż początki wiosny, to mimo wszystko właśnie teraz należy rozpoczynać różnego rodzaju prace na działkach i w ogródkach. Dla ich właścicieli to bardzo ważny moment, bo połowa marca to najlepszy okres m.in. na przycinanie drzew i krzewów, ale też na przesadzanie kwiatów doniczkowych w domach. 
Zobacz więcej na temat:  rośliny ogród przyroda kwiaty drzewa środowisko