more_horiz
PR24 Portal
Section05

Orlen Wyścig Narodów

Ruszył Orlen Wyścig Narodów. Trasa rozpoczęła się na Węgrzech

Najbardziej utalentowani zawodnicy z całego świata mają do pokonania pięć odcinków, a trasa przebiega przez Węgry, Słowację i Polskę. Dziś (24 maja) punktualnie o godz. 11.10 wystartował Orlen Wyścig Narodów. Program 1 Polskiego Radia, jako patron medialny, na bieżąco relacjonuje zmagania kolarzy, rywalizacja potrwa do 28 maja.
Zobacz więcej na temat:  Daniel Wydrych Grzegorz Jankowski Orlen Wyścig Narodów Orlen Wyścig Narodów 2023

Orlen Wyścig Narodów - relacje i transmisje na antenach Polskiego Radia

ORLEN Wyścig Narodów należy do prestiżowego cyklu UCI Nations Cup U23. Polskie Radio to jedyna rozgłośnia w Polsce z prawami do bieżących transmisji radiowych z tego wydarzenia. Polskie Radio, w myśl zawartej umowy z Lang Team Sp. z o.o., objęło ogólnopolski patronat medialny nad Tour de Pologne oraz innymi organizowanymi przez Lang Team wyścigami, w tym: ORLEN Wyścig Narodów oraz ORLEN Lang Team Race. Program 1 oraz Program 3 Polskiego Radia, jako patroni medialni będą na bieżąco relacjonować słuchaczom wszystko, co będzie się działo na trasie kolarskiej rywalizacji międzynarodowych reprezentacji. Orlen Wyścig Narodów trwa w dniach 24-28 maja. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Orlen Czesław Lang Cezary Gurjew Orlen Wyścig Narodów Kolarstwo Orlen Wyścig Narodów 2023