X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
partia Wiosna

Gabriela Morawska-Stanecka: zaostrzenie Kodeksu Karnego nie pomoże w walce z pedofilią

- Kościół w Polsce nie jest autorytet w Polsce. Bardzo ubolewam nad tym, że przestał nim być. Sytuacja pokazane filmie braci Sekielskich pokazuje, jak długo nawet nie próbował się uporać z problemem pedofilii - mówiła w Polskim Radiu 24 Gabriela Morawska-Stanecka, wiceprezes partii Wiosna.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 partia Wiosna Kościół katolicki wybory do Parlamentu Europejskiego

Wiosna złoży pozew w trybie wyborczym przeciwko posłom PO-KO

- W związku z oszczerstwami Sławomira Neumanna i Zbigniewa Konwińskiego, Wiosna złoży pozew w trybie wyborczym - przekazała Sylwia Spurek. Posłowie PO-KO zarzucili Robertowi Biedroniowi, że jako prezydent Słupska w sprawie domniemanego pedofila zachował się, jak w filmie "Tylko nie mów nikomu". Chodzi o sprawę instruktora tańca Pawła K., którego prokuratura oskarża o dziewięć przestępstw, w tym pięć o charakterze seksualnym na szkodę czterech małoletnich uczestniczek prowadzonego przez niego kursu tańca w Słupskim Ośrodku Kultury.
Zobacz więcej na temat:  partia Wiosna Robert Biedroń koalicja obywatelska Platforma Obywatelska Sławomir Neumann Zbigniew Konwiński POLSKA polityka

Władze Wiosny wiedziały o mobbingu. Ujawniono rozmowy

Kierownictwo Wiosny wiedziało o problemie mobbingu w lokalnych strukturach partii już od końca kwietnia. Tak wynika z ujawnionych rozmów Przemysława Stefaniaka, byłego już działacza młodzieżówki Wiosny z Lublina, które prowadził z Krzysztofem Śmiszkiem, liderem dolnośląsko-opolskiej listy Wiosny oraz Karoliną Molską, współprzewodniczącą młodzieżówki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Robert Biedroń partia Wiosna mobbing

TYLKO U NAS Mobbing w Wiośnie? Młodzieżówki apelują do Roberta Biedronia

Młodzieżówki Młodej Prawicy i Nowoczesnej apelują do Roberta Biedronia o przeproszenie Przemysława Stefaniaka. 18-letni działacz młodzieżówki partii Wiosna twierdzi, że był mobbingowany przez jedną z jej przedstawicielek. - Osoba, która tyle mówiła o nowoczesności, w swojej organizacji tolerowała, żeby młody człowiek był poniżany. Nie ma na to naszej zgody - mówi Jan Strzeżek z Młodej Prawicy. 
Zobacz więcej na temat:  partia Wiosna Robert Biedroń POLSKA

TYLKO U NAS Mobbing w partii Wiosna? Były działacz: mam nagranie

"Opowiem wam jak byłem mobbingowany w wiośnie i jak nie znalazłem nigdzie pomocy (oryginalna pisownia - przyp. red.)" - tak zaczyna się ostry wpis na Facebooku byłego członka młodzieżówki partii Wiosna Roberta Biedronia. Czy w lubelskim oddziale Wiosny mobbingowano młodych działaczy? Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie obie strony konfliktu.
Zobacz więcej na temat:  partia Wiosna mobbing Robert Biedroń POLSKA

Krzysztof Śmiszek: zawsze staliśmy po stronie praw człowieka

- Jeśli Platforma Obywatelska mówi dużo o praworządności, Trybunale Konstytucyjnym, prawach kobiet, prawach mniejszości, rozwiązaniach socjalnych, to my pytamy o ich wiarygodność - powiedział w Polskim Radiu 24 Krzysztof Śmiszek z partii Wiosna, lider listy partii w okręgu dolnośląsko-opolskim.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach partia Wiosna wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 polityka

P. Piechna-Więckiewicz: stan publicznej oświaty się pogarsza

- Coraz częściej w rankingach szkół na kolejnych pierwszych miejscach znajdują się placówki niepubliczne. Publiczne szkoły spadają w tych rankingach, pogarsza się stan publicznej oświaty - powiedziała na antenie PR24 Paulina Piechna-Więckiewicz (Wiosna). Jej zdaniem winę za to ponosi m.in. ministerstwo edukacji narodowej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Koalicja Europejska wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 partia Wiosna Paulina Piechna-Więckiewicz strajk nauczycieli

Paulina Piechna-Więckiewicz: każdemu trzeba dać szansę

-  Czuję się doceniona zarówno rzez Roberta Biedronia, jak i moich kolegów z Wiosny. Partia powstała niedawno, wiele osób z którymi pracuję to polityczni debiutanci, oczywiście z doświadczeniem zawodowym czy działalności społecznej – mówiła W Polskim Radiu 24 Paulina Piechna-Więckiewicz, wieloletnia radna SLD w radzie Warszawy, obecnie kandydatka partii "Wiosna" Roberta Biedronia w wyborach do Parlamentu Europejskiego, startująca z pierwszego miejsca warszawskiej listy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 mowa nienawiści Robert Biedroń partia Wiosna wybory do Parlamentu Europejskiego Parlament Europejski

Prof. Henryk Domański: prezydent może rozmyć argumenty ZNP

- Głos prezydenta Andrzeja Dudy osłabia siłę argumentów Sławomira Broniarza, szefa ZNP - powiedział w Polskim Radiu 24 Henryk Domański, socjolog z Polskiej Akademii Nauk. Politolog skomentował w ten sposów propozycję prezydenta, który zaproponował nauczycielom możliwośc skorzystania z 50 procentowego kosztu uzyskania przychodów.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Robert Biedroń partia Wiosna Koalicja Europejska wybory do Parlamentu Europejskiego Henryk Domański nauczyciel edukacja