more_horiz
PR24 Portal
Section05

patronat

Warsaw Jumping – wrześniowe święto jeździeckie na Służewcu

Blisko 1,9 mln zł jest w puli nagród międzynarodowych zawodów jeździeckich Warsaw Jumping CSIO 4*, które między 14 a 17 września odbędą się na stołecznym Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Wydarzenie połączy olimpijskie skoki przez przeszkody z eleganckim paraujeżdżeniem, dynamizmem gonitw oraz podbijającymi serca dzieci i młodzieży zawodami hobby horse. Punktem kulminacyjnym będzie finał Europejskiego Pucharu Narodów z udziałem Polaków.
Zobacz więcej na temat:  patronat Trójka

Rodzina Ulmów patronem dworca kolejowego w Łańcucie. "Polacy potrzebują bohaterów, ale każdy z nas może być jak oni"

Bohaterska rodzina Ulmów jest od dziś patronem dworca kolejowego w Łańcucie. Podczas uroczystości odsłonięto okolicznościowy mural i tablicę pamiątkową. - Polacy potrzebują bohaterów, ale każdy z nas może być jak oni - mówiła minister Grażyna Ignaczak-Bandych, szefowa Kancelarii Prezydenta podczas uroczystości w Łańcucie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ulmowie Łańcut patronat kolej społeczeństwo regiony podkarpackie

Kongres Nowej Mobilności 2023: innowacje, wyzwania i przyszłość elektromobilności w Polsce

Już za nieco ponad miesiąc rozpocznie się największa w regionie CEE konferencja branży zrównoważonego transportu – Kongres Nowej Mobilności 2023. Wydarzenie, które odbędzie się 26-28 września br. w Łódź Expo, po raz kolejny zgromadzi liderów, praktyków i ekspertów rynku elektromobilności z całej Europy. Jakie główne wyzwania rynkowe będę omawiane?
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców polskie radio kierowców online polskie radio kierowców dab+ kierowcy transport patronat drogi elektromobilność rynek samochody

9. Legenda STARa. PRK na Zlocie Pojazdów Zabytkowych

Od kilku lat pasjonaci marki STAR spotykają się na Zlocie Pojazdów Zabytkowych. Uczestnicy zlotu są w różnych wieku, pochodzą z różnych stron świata i mają różne osobowości, ale łączy ich jedno – miłość do zabytkowych pojazdów! Polskie Radio Kierowców uczestniczy w tym wyjątkowym wydarzeniu, a już dzisiaj na starachowickich drogach odbył się wielki finał zlotu. 
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców radio kierowców online Polskie Radio Kierowców patronat Starachowice samochody kierowcy

Uroczyste otwarcie 20. Festiwalu Warszawa Singera. Koncert w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej

O godzinie 19.30 w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej uroczyście otwarty zostanie 20. Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera. W tym roku zaplanowano ponad 150 wydarzeń, w tym koncerty, spektakle teatralne, spacery, pokazy filmowe, spotkania literackie, warsztaty kulinarne i wystawy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony Warszawa mazowieckie Festiwal Kultury Żydowskiej Izaac Bashevis Singer patronat KULTURA

Oto współcześni odkrywcy i odkrywczynie – znamy Laureatów Konkursu Young Design 2023!

System wspomagający montaż urządzeń OZE w domach modułowych, narzędzia do materializacji emocji czy kompaktowy odsalacz wody to projekty, które zyskały uznanie Jury XVI edycji konkursu dla młodych projektantów Young Design, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. To kontynuacja wieloletniej tradycji, w ramach której IWP zajmuje się promocją i wspieraniem polskich talentów.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU patronat

Święto Kwitnących Jabłoni. Radiowa Trójka i Program 1 PR ruszają z letnim cyklem audycji plenerowych

W sobotę, 27 maja dziennikarze radiowej Trójki oraz Programu 1 Polskiego Radia zapraszają na plenerowe audycje w ramach odbywającego się "Święta Kwitnących Jabłoni" w Grójcu. Podczas letniego cyklu wydarzeń specjalnych reporterzy odwiedzą Brodnicę, Białystok, Ciechanowiec, Radom, Myszyniec, Kutno i Skierniewice. Na antenach prezentowane będą walory turystyczne, krajoznawcze i kulturowe odwiedzanych miejsc.  
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU patronat Trójka

4 Science Institute ogłasza konkurs Engineer 4 Science 2023 dla absolwentów studiów I stopnia 

Do Konkursu może przystąpić Autor Pracy, który otrzymał średnią ocenę minimum 4.5 (od promotora i recenzenta) lub jego praca znalazła się w rankingu najlepszych prac (znajduje się na liście 15 najlepszych prac zrealizowanych na Wydziale/Instytucie), jeśli została obroniona/klasyfikowana w terminie (1 kwietnia 2022 – 31 marca 2023).
Zobacz więcej na temat:  Trójka patronat NAUKA konkurs

Zostały cztery tygodnie do Samorządowego Kongresu Trójmorza

W Lubelskim Centrum Konferencyjnym (LCK) w sobotę, 16 kwietnia, odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca trzeci Samorządowy Kongres Trójmorza, który ma się odbyć w Lublinie w dniach 16-17 maja br. Organizatorzy spodziewają się udziału tysiąca uczestników stacjonarnych z kilkunastu krajów świata: osobistości świata polityki, liderów kluczowych sektorów gospodarki, a także przedstawicieli administracji publicznej i samorządowej.
Zobacz więcej na temat:  Trójka patronat Trójmorze