more_horiz
PR24 Portal
Section05

Patryk Dudek

Zmarzlik mógł świętować tytuł MŚ, został zdyskwalifikowany!

Bartosz Zmarzlik został zdyskwalifikowany i nie wystartował w żużlowego Grand Prix Danii w Vojens - przedostatniej eliminacji mistrzostw świata. Powodem był niewłaściwy kombinezon, w jakim Polak wystąpił w kwalifikacjach. Nasz żużlowiec wciąż prowadzi w klasyfikacji generalnej cyklu, ale przewaga nad Szwedem Fredrikiem Lindgrenem stopniała.
Zobacz więcej na temat:  SPORT żużel sporty motorowe Moto sport Speedway grand prix Bartosz Zmarzlik Patryk Dudek

Sparta wciąż bez straty punktu. Stal lepsza od Włókniarza

W niedzielnych meczach 12. kolejki żużlowej PGE Ekstraligi zwycięstwa odnieśli gospodarze. ebut.pl Stal Gorzów wygrała z Tauron Włókniarzem Częstochowa 51:38, a Betard Sparta Wrocław zanotowała dwunasty triumf w sezonie, pokonując For Nature Solutions Apator Toruń 57:33.
Zobacz więcej na temat:  SPORT żużel sporty motorowe Moto sport Ekstraliga Sparta Wrocław Maciej Janowski KS Toruń Patryk Dudek Stal Gorzów włókniarz częstochowa

PGE Ekstraliga: GKM Grudziądz pokonał Apator Toruń. Patryk Dudek znów rozczarował

ZooLeszcz GKM Grudziądz wygrał z For Nature Solutions Apatorem Toruń 50:40 w spotkaniu 10. kolejki żużlowej PGE Ekstraligi. Goście, którzy zwyciężyli w pierwszym meczu 52:38, sięgnęli po punkt bonusowy. W innym niedzielnym spotkaniu Ebut.pl Stal Gorzów Wielkopolski przegrała z Betardem Spartą Wrocław 43:47. Bonusowy punkt za zwycięstwo w dwumeczu zdobyła prowadząca w tabeli drużyna z Dolnego Śląska, która w tym sezonie pozostaje niepokonana.
Zobacz więcej na temat:  żużel GKM Grudziądz KS Toruń Ekstraliga Moto sport sporty motorowe SPORT Patryk Dudek

Żużel. Speedway Grand Prix 2023: Dominik Kubera bez szans na występ. Groźny upadek reprezentanta Polski

Mający startować z "dziką kartą" Dominik Kubera nie wystąpi w sobotniej Grand Prix na żużlu w Warszawie z powodu kontuzji, jakiej doznał podczas piątkowych eliminacji na PGE Narodowym. Zastąpi go pierwszy rezerwowy Bartłomiej Kowalski.
Zobacz więcej na temat:  SPORT żużel Ekstraliga Moto sport sporty motorowe Speedway grand prix Stadion Narodowy Bartosz Zmarzlik Maciej Janowski Patryk Dudek