more_horiz
PR24 Portal
Section05

Perfect

Klasyka w nowej odsłonie. Darek Kozakiewicz z nowym singlem "Płyń pod prąd"

Rok temu Dariusz Kozakiewicz wydał dwupłytowy album "Krokodyl", który podsumowywał 50-lecie jego aktywności scenicznej. Wkrótce potem pojawiła się idea wydania specjalnej płyty winylowej. Na niej znajdzie się nowa wersja utworu "Płyń pod prąd", z gościnnym udziałem udziałem Justyny Panfilewicz. - Bardzo się cieszę, że udało mi się na nią trafić - mówi w "Muzycznej Jedynce" Dariusz Kozakiewicz.
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Marcin Kusy Dariusz Kozakiewicz Perfect

Muzyka do (ska)kania i tańczenia w "Naszej tonacji"

– Święta minęły niewiarygodnie szybko i dotarliśmy prawie do końca 2021 roku. Do sylwestra zostało kilka dni, w związku z tym dziś w "Naszej tonacji" muzyka do skakania i tańczenia – zapowiedział wtorkowy program Radosław Okrasko. Ta godzina upłynęła nam pod znakiem rytmów ska, piosenek tanecznych lub tych z tańcem w tytule. Zaśpiewali nam Skampararas, Lanberry, Mariusz Lubomski i inni.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp Radosław Okrasko Trójka Ania Dąbrowska Tilt taniec sylwester Perfect Lanberry

Wspólna podróż do północy. The Cure i Low w "Konstelacji M."

"However far away, I will always love you" ("Nieważne, z jak daleka, zawsze będę Cię kochał") – te słowa autorstwa lidera The Cure Roberta Smitha rozpoczęły wspólną dźwiękową podróż do północy, znanej pod prostszą nazwą "Konstelacja M.". Oprócz The Cure w programie Mateusza Tomaszuka usłyszeliśmy m.in. Mateusza Franczaka, Low, Give Up To Failure oraz Rosettę Stone.
Zobacz więcej na temat:  Mateusz Tomaszuk Trójka MUZYKA muzyka hp The Cure Coma Perfect

"Choinki Jedynki 2020". 30 000 złotych za gitarę muzyka grupy Perfect!

To był prawdziwy finał finałów "Choinek Jedynki". Słuchacz Programu 1 Polskiego Radia wylicytował za kwotę 30 000 złotych niezwykłą czarną gitarę typu Stratocaster z dwiema przystawkami Humbucker (przetworniki elektroakustyczne), podpisaną na główce gryfu imieniem i nazwiskiem Dariusza Kozakiewicza. - Mam ogromną satysfakcję, że ta gitara ma dla niektórych taką wartość - mówi Dariusz Kozakiewicz.
Zobacz więcej na temat:  Perfect Choinki Jedynki Dariusz Kozakiewicz Marcin Kusy