X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
piosenka

Słoneczne wspomnienie o Annie Jantar

Tyle słońca w... Annie Jantar: lirycznej, a czasami rockowej, charyzmatycznej wokalistce i ciepłej w relacjach z ludźmi. Kobietom wieku się nie wypomina, ale 10 czerwca skończyłaby 70 lat, choć nic nie może przecież wiecznie trwać. Zostały piosenki i wspomnienia ludzi, którzy mieli przyjemność ją znać. Do nich dotarł Marcin Wilk, który opowie o wokalistce, która na zawsze pozostanie w historii polskiej piosenki.
Zobacz więcej na temat:  Anna Jantar Zbigniew Krajewski piosenka

II Konkurs Dziecięcych Talentów. "W tym konkursie się nie przegrywa"

Polskie Radio Dzieciom ogłosiło II Konkurs Dziecięcych Talentów, w którym mogą zaprezentować się najmłodsi słuchacze. - To dla nas bardzo ważna misja ponieważ każde dziecko, które bierze udział w konkursie może przyjść do naszego radia, wziąć udział w audycji. (..) Chcemy opiekować się tymi dziećmi, które są utalentowane i wspierać je w dalszej drodze artystycznej. Ten konkurs jest wielką przygodą - mówi w "Muzycznej Jedynce" Daria Druzgała, dyrektor Polskiego Radia Dzieciom.
Zobacz więcej na temat:  dzieci konkurs piosenka Marcin Kusy

III Ogólnopolski Festiwal Piosenki Polskiej "Płytoteka" - etap wysyłania zgłoszeń

Polskie Radio Dzieciom, Dom Kultury Kadr, Fundacja Wasowskich i Akademia Teatru Muzycznego "Artysta" zapraszają dzieci i młodzież w wieku 7-18 lat do wzięcia udziału w III Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej "Płytoteka". Nagrodą jest m.in. występ podczas koncertu w studiu Polskiego Radia im. Wł. Szpilmana, organizowanego przez Polskie Radio Dzieciom.
Zobacz więcej na temat:  dzieci piosenka odzyskanie niepodległości

Największy projekt muzyczny Natalii Kukulskiej. "Chopin jest zawsze na czasie"

- Muzyka Chopina od zawsze robi wielkie wrażenie. Jest niezwykle kunsztowna i tak uniwersalna, że od tylu lat kocha ją cały świat - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Natalia Kukulska, zapowiadając swój największy projekt muzyczny w życiu. Dziś odbyła się premiera jej pierwszego singla z albumu "Czułe struny".
Zobacz więcej na temat:  Natalia Kukulska piosenka album Muzyczna Jedynka Fryderyk Chopin Paweł Sztompke

Siostra Janina, piosenkarka w habicie, śpiewa nie tylko dla osób religijnych

Rzadko zdarza się,  żeby jakiś debiut był aż tak zaskakujący. Bo Siostrę Janinę poza jej talentem, śpiewem czy grą na gitarze wyróżnia jedna rzecz: na co dzień jest zakonnicą. Ale noszony przez nią habit w niczym jej nie ogranicza, wręcz odwrotnie: Janina czyli Anna Kaczmarzyk - siostra należąca do Zgromadzenia Służebniczek NMP NP, postanowiła wyjść do ludzi ze swoją muzyką.
Zobacz więcej na temat:  piosenka Paweł Sztompke