more_horiz
PR24 Portal
Section05

Podróże z Czwórką

Powiew prestiżu. Podróż nad jezioro Como

To jedno z najpiękniejszych jezior Europy. Ma nietypowy kształt - odwróconej litery Y - i leży w bajce, czyli w Alpach, otoczone urokliwymi włoskimi miasteczkami. - To, co poczułam, kiedy dotarłam nad jezioro Como, to "powiew prestiżu". Zaskakujące doświadczenie, zwłaszcza dla kogoś, kto zazwyczaj nie zwraca na takie rzeczy uwagi - wspomina podróżniczka i autorka audycji Martyna Matwiejuk
Zobacz więcej na temat:  Czwórka STYL ŻYCIA podróże Podróże z Czwórką Włochy Martyna Matwiejuk

City break w minaturowym Krakowie. Zapraszamy do Wilna

Wilno to miasto, do którego chętnie podróżują Polacy. Leży "po sąsiedzku", ceny ma zbliżone do naszych i można do niego dotrzeć samochodem. - Polecam ten sposób, bo droga nie jest uciążliwa, za to bardzo malownicza. Prowadzi wzdłuż jezior i lasów - opowiada Ania Hołubińska, podróżniczka i autorka bloga "Follow My Flow".
Zobacz więcej na temat:  Wilno Czwórka STYL ŻYCIA podróże Podróże z Czwórką Oliwia Krettek Kamil Jasieński

Mediolan. Zwiedzanie w tempie "a passo milanese"

To miasto przyciąga wielbicieli historii, fanów mody i biznesmenów z całego świata. Znajdziemy tu jedną z największych katedr, muzeum kultowych samochodów, butiki najsłynniejszych projektantów, ślady Leonarda da Vinci oraz pizzę z makiem i szczypiorkiem, której - zdaniem autorki audycji Martyny Matwiejuk - nie da się zapomnieć. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka podróże Podróże z Czwórką STYL ŻYCIA hobby Mediolan Lombardia Włochy Martyna Matwiejuk

City break w Paryżu. Od wieży Eiffla, po cmentarne legendy

Miasto miłości, świateł i muzeów. Możemy tam zjeść kasztany i podziwiać panoramę z wysokości 300 metrów, a na dworcu kolejowym grać na pianinie. - Do Paryża warto wybrać się na więcej niż jeden weekend, ale pamiętajmy, że zwiedzanie tamtejszych muzeów nie jest tanie - mówiły podróżniczki Anna Hołubińska i Renata Toboła.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka podróże Podróże z Czwórką Dubaj Oliwia Krettek Kamil Jasieński