more_horiz
PR24 Portal
Section05

pogoda

Balice. Śnieg sparaliżował lotnisko na kilka godzin. Już wznowiono loty

Intensywne opady śniegu sparaliżowały lotnisko Kraków-Balice (Kraków Airport), na którym późnym popołudniem - na ok. dwie godziny - wstrzymano wszystkie operacje. - W tym czasie służby techniczne odśnieżały infrastrukturę lotniskową. Około godziny 18 loty zostały wznowione - podała rzecznik lotniska Natalia Vince.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Kraków lotnictwo samoloty transport podróże turystyka małopolskie regiony śnieg pogoda

POGODA Pogoda: intensywne opady śniegu i deszczu oraz mróz. "Puchu będzie przybywać"

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed: intensywnymi opadami śniegu i deszczu, mrozem oraz marznącymi opadami deszczu. - W sobotę w całym kraju zachmurzenie duże, z silnymi opadami śniegu i deszczu ze śniegiem. Na południu może spaść do 25 cm śniegu. Termometry wskażą od -4 do 4 stopni Celsjusza - poinformowała Ewa Łapińska, synoptyk Centralnego Biura Prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA IMGW pogoda prognoza pogody prognoza śnieg deszcz mróz Radio kierowców

OSTRZEŻENIA POGODOWE Pogodowy armagedon na południu Polski. Czerwone alerty IMGW. Miejscami spadnie pół metra śniegu

Noc z piątku na sobotę i sobota upłynie w południowej i południowo-wschodniej Polsce pod znakiem intensywnych śnieżyc. Synoptycy spodziewają się, że miejscami spadnie od 15 do ponad 50 centymetrów śniegu. W związku z sytuacją meteorologiczną wydano ostrzeżenia wszystkich trzech stopni.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pogoda Radio kierowców alert pogodowy IMGW zima śnieg

ALERT IMGW Uwaga! Marznące opady deszczu, oblodzenie, mróz. IMGW ostrzega

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed: marznącymi opadami deszczu, oblodzeniem, mrozem oraz intensywnymi opadami śniegu. Jak przewiduje rzecznik IMGW Grzegorz Walijewski, "zima w pierwszej części grudnia będzie przez duże Z. Temperatury spadną do -15 st. C. Sypnie śniegiem".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA IMGW Grzegorz Walijewski pogoda prognoza pogody prognoza śnieg lód deszcz