X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
policja polska

GITD ogłosiła przetarg na 39 nowych odcinkowych pomiarów prędkości

- Ogłosiliśmy przetarg na dostawę i montaż 39 nowych odcinkowych pomiarów prędkości. Urządzenia zamontowane zostaną w 13 województwach na różnych kategoriach dróg, w tym na autostradach - powiedziała rzecznik Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Monika Niżniak.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Kierowców Radio kierowców motoryzacja samochody samochód kierowca kierowcy Warszawa POLSKA regiony bezpieczeństwo bezpieczeństwo na drodze społeczeństwo policja policja polska kontrola szybkość transport autostrady autostrada

Na granicy z Białorusią wciąż niespokojnie. W nocy migranci przypuścili kolejny szturm

Straż Graniczna przekazała, że minionej doby odnotowano 346 prób nielegalnego przekroczenia granicy. W nocy funkcjonariusze udaremnili próbę siłowego sforsowania granicy w okolicy Dubicz Cerkiewnych. O wsparcie służb zabezpieczających granicę zaapelował szef MON, minister Mariusz Błaszczak.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo Białoruś granica kryzys na granicy premier Mateusz Morawiecki migracja imigranci w Europie straż graniczna policja polska MSZ

Od początku roku fotoradary w Warszawie zarejestrowały niemal 90 tys. naruszeń

Od początku roku stołeczne fotoradary zarejestrowały ponad 87 tysięcy naruszeń. W porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku, liczba odnotowanych w Warszawie wykroczeń spadła o 17 procent – poinformowała rzeczniczka Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Monika Niżniak.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio POLSKA drogi bezpieczeństwo bezpieczeństwo na drodze samochody samochód fotoradar policja policja polska służby i bezpieczeństwo pieniądze GOSPODARKA

"Spotykają się z agresją i hejtem". Żaryn podziękował funkcjonariuszom za służbę na granicy

Od wielu tygodni funkcjonariusze policji, Straży Granicznej, a także żołnierze służą Polsce, poprzez obronę jej granic przed falą nielegalnych migrantów, którzy próbują dostać się na terytorium naszego kraju. Niejednokrotnie spotykają się przy tym z obrazą i hejtem. Słowa wsparcia służbom mundurowym wysłał w piątek Stanisław Żaryn. "Dziękujemy za waszą służbę!" - napisał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo straż graniczna Wojsko Polskie policja polska granica Białoruś

Gen. Piotrowski: zatrzymanie fotoreporterów było prawidłowe. Nikt nikogo nie uderzył ani nie ubliżał

- Zatrzymanie przez żołnierzy fotoreporterów na terenie przygranicznym było prawidłowe, absolutnie nikt nikogo nie uderzył, nikt nikomu nie ubliżał, nikt nikogo nie szarpał - oświadczył Dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych gen. broni Tomasz Piotrowski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo Białoruś granica Wojsko Polskie policja polska media dziennikarze kryzys na granicy fotograf

"Jesteśmy z wami". Funkcjonariusze otrzymują od dzieci laurki z podziękowaniami za ochronę granicy

Do Komendy Głównej Policji wpłynęły podziękowania w formie laurek "ku pokrzepieniu ducha" adresowane do policjantów, żołnierzy i strażników granicznych od 5-letniej Ali i 8-letniego Julka, które przesłał ich tata Grzegorz - poinformowała policja.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo Białoruś granica kryzys na granicy straż graniczna Wojsko Polskie policja polska dzieci

Atak migrantów na przejście w Kuźnicy. MSWiA dziękuje funkcjonariuszom za "poświęcenie i profesjonalne działania"

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji poinformowało, że podczas wtorkowego ataku w Kuźnicy migranci rzucali w stronę funkcjonariuszy kamieniami, butami, butelkami, a nawet granatami hukowymi.
Zobacz więcej na temat:  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji MSWiA policja polska migracja imigranci w Europie kryzys na granicy służby i bezpieczeństwo Kuźnica Białostocka POLSKA