X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
policja

Śmierć niemowlęcia w Olecku. Policja odpiera zarzuty rodziny

"To z inicjatywy policji dziecko w listopadzie ubiegłego roku zostało odebrane rodzicom. (...) W ostatnim czasie nie było zgłaszanych interwencji policyjnych w stosunku do tej rodziny" - napisał w oświadczeniu rzecznik prasowy warmińsko-mazurskiej policji Krzysztof Wasyńczuk. Odniósł się w ten sposób do zarzutów rodziny zamordowanej 9-miesięcznej dziewczynki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA warmińsko-mazurskie dziecko policja zabójstwo rodzice

dr Krzysztof Liedel: RPO ma zaprawo do zadawania pytań

- Źle się dzieję, że tego typu sytuacje wykorzystywane są do gry politycznej. To nie najlepiej świadczy o kondycji życia politycznego w Polsce. Trudno jednak oceniać postępowanie pana Adam Bodnara, który realizuje swoje zadania a policja powinna się do jego opinii ustosunkować – mówił w Polskim Radiu 24 dr Krzysztof Liedel z Collegium Civitas.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar policja

"Debata poranka". Interwencja RPO ws. Jakuba A. Komentarze

Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar wystosował oświadczenie w związku z zatrzymaniem 22-letniego Jakuba A. - podejrzanego o brutalne zamordowanie 10-letniej Kristiny z Mrowin. W Polskim Radiu 24 skomentowali to publicyści: Sebastian Gajewski (Centrum Daszyńskiego), Michał Płociński (Rzeczpospolita), Jakub Pacan (Tygodnik Solidarność).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Adam Bodnar Rzecznik Praw Obywatelskich Grzegorz Jankowski policja policja polska

"Misja Serc" - Grażyna Wielowieyska

1996 rok, na stacji benzynowej podłożono bombę. Policjant miał ją rozbroić. Zginął gdy wybuchła. Osierocił żonę i małe dziecko. Marek był policjantem. Kochał swoją pracę. Zawsze można było na niego liczyć. Nawet w nocy odbierał telefon. W feralny piątek, też odebrał i choć nie miał radiowozu, wsiadł na motor i pojechał. Nie wiadomo jak zginął, znaleziono go martwego w rowie. Została młoda żona i dzieci.
Zobacz więcej na temat:  policja