X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
policja

Ewakuacja mieszkańców w Szczecinie. W jednym z budynków znaleziono niezidentyfikowany przedmiot

W centrum Szczecina pracownicy budowlani znaleźli niezidentyfikowany obiekt. Na miejscu pracują służby pirotechniczne. - Dla bezpieczeństwa zarządzono ewakuację mieszkańców dwóch klatek budynku - mówi Polskiemu Radiu 24 oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie sierż. szt. Paweł Pankau.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony zachodniopomorskie Szczecin policja bezpieczeństwo

Pił piwo, prowadził samochód i relacjonował to przez internet

Policjanci z Kalwarii Zebrzydowskiej zatrzymali pijanego 24-latka, który prowadził samochód i relacjonował to na żywo za pośrednictwem mobilnej aplikacji internetowej. Mężczyźnie grożą dwa lata więzienia.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio motoryzacja kierowca kierowcy pijani kierowcy samochody samochód wypadek śmierć bezpieczeństwo bezpieczeństwo na drodze POLSKA społeczeństwo policja policja polska alkohol alkoholizm

"Polskie Radio Kierowców porusza bardzo ważne tematy"

- Ważny element poprawy bezpieczeństwa na drogach - tak o Polskim Radiu Kierowców mówi Rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji inspektor Mariusz Ciarka. Stacja, która w tym roku świętuje swoje pierwsze urodziny, jest doceniana zarówno przez użytkowników jezdni, jak i przez funkcjonariuszy, którzy dbają o porządek ruchu drogowego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio Kierowców samochód media społeczeństwo policja polska policja

W polskiej strefie przygranicznej znaleziono ciało. To 24-letni obywatel Syrii

Podlascy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono na polu w okolicach Kuźnicy. - Dokumenty potwierdzają wjazd tego mężczyzny na teren Białorusi w połowie września - powiedział portalowi PolskieRadio24.pl podinspektor Tomasz Krupa z biura prasowego podlaskiej policji. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony podlaskie policja służby i bezpieczeństwo imigranci w Europie Białoruś

Ilu kierowców jeździ na "podwójnym gazie"? Przerażająca policyjna statystyka

- Każdego dnia, patrząc na policyjne statystyki, widzimy liczbę zatrzymanych nietrzeźwych kierowców nie mniejszą niż 200. W październiku najwięcej zatrzymano ich w zeszłą niedzielę, aż 358 - powiedział kom. Robert Opas z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Dodał, że od początku roku policjanci zatrzymali już ponad 70 tysięcy nietrzeźwych kierowców.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo społeczeństwo policja alkohol bezpieczeństwo na drodze

Noga z gazu! Czy znasz limity prędkości na polskich drogach?

Prędkość – lubi ją większość kierowców. Ta nadmierna często zabija - nie bez powodu na drogach obowiązują jej ograniczenia. Pamiętasz jakie? Jeśli nie, mamy dla Ciebie małe przypomnienie.
Zobacz więcej na temat:  kierowca kierowcy Radio kierowców motoryzacja samochody policja policja polska Polskie Radio Kierowców Polskie Radio regiony wypadek społeczeństwo wakacje drogi bezpieczeństwo bezpieczeństwo na drodze