more_horiz
PR24 Portal
Section05

policja

Zaginione małżeństwo z Warszawy zostawiło list dla synów. "Jesteście dzielni, poradzicie sobie"

Policjanci z warszawskiego Mokotowa cały czas poszukują zaginionej 44-letniej Anety Jagły i jej męża 49-letniego Adama Jagły. Jak nieoficjalnie ustaliła PAP, małżeństwo napisało list dla dwóch nastoletnich synów, którzy zostali w mieszkaniu. "Chłopcy, jesteście dzielni. Poradzicie sobie w życiu. Jesteśmy z was dumni" - napisali.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA zaginieni policja Warszawa służby i bezpieczeństwo mazowieckie regiony

Wielkopolskie: Pijany, z sądowym zakazem, uciekał przed policją na kradzionym skuterze bez OC i badań technicznych

Do pięciu lat więzienia grozi 38-latkowi z gminy Gołańcz (woj. wielkopolskie), który pomimo sądowego zakazu jechał na skuterze, po czym zaczął uciekać przed policjantami. Jak się okazało mężczyzna był pijany, a skuter, którym uciekał - skradziony.
Zobacz więcej na temat:  bezpieczeństwo POLSKA społeczeństwo Radio kierowców kierowca kierowcy samochód prawo policja

Egzaminator WORD: tymczasowe elektroniczne prawo jazdy to rozwiązanie, na które czekają wszyscy kandydaci

Tymczasowe elektroniczne prawo jazdy to bardzo dobre rozwiązanie, na które na pewno czekają wszyscy kandydaci na kierowców - ocenia egzaminator z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Warszawie Rafał Grodzicki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Radio kierowców społeczeństwo prawo jazdy bezpieczeństwo na drodze Polskie Radio Kierowców GOSPODARKA prawo policja Rajdy samochodowe ŚWIAT

Likwidacja slumsów na francuskiej wyspie Majotta. Policjanci przystąpili do rozbiórek

Na położonej na Oceanie Indyjskim francuskiej wyspie Majotta trwa akcja likwidowania jednego z największych slumsów, zamieszkałego przez imigrantów z pobliskich Komorów. Miesiąc temu Paryż zapowiedział rozpoczęcie masowej operacji zwalczania nielegalnej imigracji na tym terytorium. Wywołało to konflikt między Francją i Komorami, a likwidacji slumsów sprzeciwił się lokalny sąd.
Zobacz więcej na temat:  Francja wyspa policja ŚWIAT Europa

Śląskie: Dwie osoby zginęły w wypadku busa na autostradzie A1. Kierowca był pijany

Dwie osoby zginęły, a co najmniej dwie zostały ranne w wypadku busa, do którego doszło w niedzielę po południu na autostradzie A1 w okolicach Częstochowy. Kierowca auta był nietrzeźwy, miał około promila alkoholu w wydychanym powietrzu - podała policja.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA policja przestępczość samochód wypadek Radio kierowców Częstochowa alkohol kierowcy Polskie Radio Kierowców