X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
polityka

Siarkowska o paszportach covidowych: stworzyłyby system segregacji, dzielenia ludzi na lepszych i gorszych

- Powstanie nieciekawa rzeczywistość, w której obywatele będą mieć różny status i różne możliwości korzystania z praw i wolności obywatelskich. Nikt nie powinien być dyskryminowany w życiu publicznym z żadnej przyczyny - powiedziała Anna Maria Siarkowska, poseł klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Rafał Dudkiewicz koronawirus pandemia COVID-19 Unia Europejska

Piotr Kaleta: powinniśmy mieć dobrego Rzecznika Praw Obywatelskich, a nie rzecznika praw PO

- Sytuacja jest na styku, jeśli chodzi o liczbę głosów. Byłem senatorem i wiem, że jest możliwa konfiguracja, która pozwoli przeforsować kandydaturę Bartłomieja Wróblewskiego. Senatorowie powinni stanąć na wysokości zadania, by nie przeciągać w nieskończoność patowej sytuacji - powiedział Piotr Kaleta z Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Adrian Klarenbach Rzecznik Praw Obywatelskich Bartłomiej Wróblewski

Hennig-Kloska: Polska 2050 Szymona Hołowni to szansa na przełamanie duopolu PiS-PO

- Już dziesięć kolejnych sondaży pokazało zaufanie społeczne do Polski 2050 Szymona Hołowni w okolicach 20 proc. Oznacza to, że co piąty wyborca wspiera naszą partię. Szukając pewnych wartości, świeżości na scenie politycznej, a także ludzi z doświadczeniem, chcemy zmieniać nasz kraj na lepsze - powiedziała Paulina Hennig-Kloska.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Paulina Hennig-Kloska Adrian Klarenbach

Wybór RPO. Knap: Wróblewski jest świetnym specjalistą

- Powinien spotkać się z Marszałkiem Senatu. Powinien spotkać się z posłami opozycji, rozmawiać na temat swojej kandydatury i wyjaśniać swoją wizję prowadzenia urzędu RPO -  powiedział w Polskim Radiu 24 Robert Knap z portalu TVP Info na temat Bartłomieja Wróblewskiego, kandydata na RPO. Gościem "Debaty Dnia" był także Patryk Słowik z "Dziennika Gazety Prawnej".
Zobacz więcej na temat:  Rzecznik Praw Obywatelskich RPO POLSKA Polskie Radio 24 polityka Bartłomiej Wróblewski

Lisiecki: jeśli dr Wróblewski nie zostanie zaakceptowany przez Senat, to procedura będzie powtarzana do skutku

- Nie neguję tego, że PiS ma w Senacie tylko 48 senatorów, a do wyboru, czy zgody Senatu na kandydata wybranego przez Sejm, potrzebna jest większość, czyli 51 senatorów, natomiast poczekałbym ze wszelkimi deklaracjami - powiedział w Polskim Radiu 24 Paweł Lisiecki, poseł PiS, na temat procedury wyboru RPO.
Zobacz więcej na temat:  Rzecznik Praw Obywatelskich RPO POLSKA Polskie Radio 24 polityka Paweł Lisiecki

Gosek-Popiołek: PO uzurpuje sobie rolę hegemona i tak naprawdę nie zależy jej na współpracy

Daria Gosek-Popiołek z Lewicy stwierdziła w Polskim Radiu 24, że "Platforma uzurpuje sobie rolę hegemona i tak naprawdę nie zależy jej na współpracy, na partnerstwie, na rozmowie o wartościach". - Chodzi im tylko o podkreślanie swojej, często wyimaginowanej, wielkości - powiedziała poseł.
Zobacz więcej na temat:  Rzecznik Praw Obywatelskich partia Razem polityka opozycja POLSKA Polskie Radio 24

"Rosja destabilizuje Ukrainę i całą Europę". Zełenski zaprasza europejskich polityków do Donbasu

- Rosja nie przestaje destabilizować naszego kraju, a przez niego - całej Europy - oznajmił w piątek prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski w wywiadzie dla dziennika "La Repubblica". Zaprosił włoskich polityków do Donbasu, by przekonali się, co się tam dzieje.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Ukraina Rosja konflikty międzynarodowe armia wojsko Wołodymyr Zełenski polityka dyplomacja wojna na Ukrainie