X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
polityka

Socjolog: Donald Tusk elementem uwiarygodnienia narracji KE

– Pojawienie się Donalda Tuska jest próbą ratowania bardzo proeuropejskiej narracji. Były premier ma uwiarygodnić przekaz Koalicji Europejskiej – powiedziała dr Agnieszka Dudzińska, socjolog z Uniwersytetu Warszawskiego. W Polskim Radiu 24 rozmowa o najważniejszych wątkach trwającej kampanii wyborczej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 wybory do Parlamentu Europejskiego Unia Europejska Donald Tusk Koalicja Europejska

Donald Tusk na marszu "Polska w Europie". Komentarze

- Musi być bardzo źle, skoro Donald Tusk angażuje się jednoznacznie - mówił dziś w Polskim Radiu 24 Adrian Stankowski z "Gazety Polskiej Codziennie". Zdaniem Przemysława Harczuka z "Super Expressu" i "Do Rzeczy", wsparcie Donalda Tuska nie przełoży się na wynik wyborów majowych do Parlamentu Europejskiego i jesiennych do parlamentu krajowego, jest za to zapowiedzią gotowości startu w wyborach prezydenckich. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Unia Europejska wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 wybory do Parlamentu Europejskiego Donald Tusk Tadeusz Płużański polityka

Ryszard Legutko: strategia opozycji ohydna w swoim cynizmie

– Uderzając w Kościół, jako rzekome siedlisko pedofilii, uderza się jednocześnie w rząd PiS, który rzekomo ma mieć z tym coś wspólnego. Na tym ma polegać strategia opozycji. Jest to ohydne w swoim cynizmie – powiedział prof. Ryszard Legutko, europoseł Prawa i Sprawiedliwości. – Od wielu lat lewa strona liczy na to, że wreszcie antyklerykalizm przybierze kształty zorganizowane i będzie w Polsce dużą siłą polityczną – dodał.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 pedofilia polityka opozycja Sejm Ryszard Legutko

Udział Donalda Tuska w marszu KE. Pytania o bezstronność

– Jako jeden z najwyższych przedstawicieli Unii Europejskiej nie powinien wtrącać się w żadnym kraju do wewnętrznej działalności politycznej, zwłaszcza w okresie wyborczym – powiedział Andrzej Rozpłochowski, były działacz opozycji z czasów PRL. - Stanął na czele marszu, podczas którego obecni byli także tajni współpracownicy Służby Bezpieczeństwa z okresu PRL – zaznaczył Andrzej Michałowski, również były członek opozycji demokratycznej.  
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Koalicja Europejska polityka Donald Tusk wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 Platforma Obywatelska POLSKA