X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
polityka

Wojciech Skurkiewicz: zachęcam marszałka Senatu do wspierania Polonii

- Marszałek Senatu podkreślił, że Senat nie będzie blokował sejmowych inicjatyw. Czekamy więc do pierwszego posiedzenia tej izby, które powinno odbyć się w grudniu. Wtedy okaże się, czy rzeczywiście będziemy mogli sprawnie wykonywać rządowe działania - powiedział na antenie Jedynki Wojciech Skurkiewicz, senator Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Wojciech Skurkiewicz Senat polityka Tomasz Grodzki Jerzy Jachowicz

"Pieniądze pójdą na propagandę". Rzecznik PO o likwidacji 30-krotności ZUS

Rzecznik PO Jan Grabiec zapowiedział, że Koalicja Obywatelska będzie chciała porozmawiać z Lewicą na temat skutków likwidacji tzw. 30-krotności przy składkach ZUS. Bronił też wicemarszałek Sejmu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej (KO), która w czwartek niepochlebnie wypowiedziała się o Lewicy i stwierdził, że dodatkowe pieniądze, które do budżetu państwa trafią dzięki likwidacji tzw. 30-krotności, mogą zostać przekazane na "czysto partyjną propagandę, m.in. homofobiczną" w mediach publicznych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Małgorzata Kidawa-Błońska Jan Grabiec koalicja obywatelska zus składki

"Błędy nie zawsze powstają ze złej woli". Premier podziękował Netflixowi

Szef rządu na swoim Facebooku podziękował za rozwiązanie sytuacji związanej z nieścisłością historyczną przedstawioną w serialu "Iwan Groźny z Treblinki". Chodzi o wykorzystanie współczesnej mapy Polski do pokazania lokalizacji obozów koncentracyjnych podczas II wojny światowej. Do przedstawionej sceny zabrakło komentarza.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka netflix Mateusz Morawiecki historia Polski

Ekspert o sytuacji w PO: słaba pozycja Schetyny to sygnał dla konkurentów

- Nie zawsze sondaż tego typu ma później przełożenie na członków Platformy. Aczkolwiek jest to sygnał dla wszystkich tych, którzy ubiegają się o fotel lidera PO - mówił na antenie Polskiego Radia 24 dr Tomasz Słupik (Uniwersytet Śląski), odnosząc się do sondażu IBRiS-u, z którego wynika, że Grzegorz Schetyna może liczyć tylko na 10,2 proc. poparcia, co dałoby mu trzecie miejsce w wyborach wewnątrzpartyjnych w PO. Gościem audycji był także prof. Kazimierz Kik, politolog.
Zobacz więcej na temat:  Platforma Obywatelska Grzegorz Schetyna opozycja polityka POLSKA Polskie Radio 24 Magdalena Złotnicka Tomasz Grodzki