more_horiz
PR24 Portal
Section05
pomorskie

Wiatr słabnie, ale wciąż stanowi zagrożenie. Ostrzeżenia IMGW na północy Polski

W związku z wciąż mocno wiejącym wiatrem, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie hydrologiczne o przekroczeniu stanu alarmowego wód w rejonie ujścia Odry, Zalewu Szczecińskiego i Zalewu Wiślanego. Alert trzeciego stopnia dotyczy też wybrzeża Bałtyku oraz Żuław.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA IMGW pogoda alert pogodowy pomorskie zachodniopomorskie Morze Bałtyckie wiatr

Nadia nad Polską. Tysiące interwencji strażaków, brak prądu i jedna ofiara śmiertelna

W nocy z soboty na niedzielę nad Polską przeszły wichury wywołane niżem o nazwie Nadia. Do godz. 6.00 rano strażacy otrzymali ponad 4000 zgłoszeń związanych ze zniszczeniami spowodowanymi przez wiatr. Najczęściej służby interweniowały w województwach: zachodniopomorskim, pomorskim i wielkopolskim. W wyniku wichury ponad pół miliona odbiorców nie ma prądu. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pogoda wiatr straż pożarna służby i bezpieczeństwo regiony bezpieczeństwo pomorskie zachodniopomorskie wielkopolskie
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem