X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
pomorskie

"Olbrzymia nieodpowiedzialność". Publicysta o podróży do Włoch marszałka woj. pomorskiego

- Mieczysław Struk nie mógł nie wiedzieć, że udaje się do regionu, który jest europejskim centrum koronawirusa. Wydawało się to niemożliwe, by polityk z takim doświadczeniem wykazał się taką niefrasobliwością - powiedział w Polskim Radiu 24 Marek Formela, redaktor naczelny "Gazety Gdańskiej".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce pomorskie samorząd choroba wirus regiony Gdańsk

"Tłumaczyli, że nie przejmują się epidemią". Impreza młodych gdańszczan

Ośmioosobowa grupa 19- i 20-latków z Nowego Portu w Gdańsku zorganizowała w nocy z piątku na sobotę huczną imprezę. Jak tłumaczyli policjantom, nie czują się oni zagrożeni koronawirusem. Z kolei w Wielkopolsce właściciel siłowni okleił szyby lokalu, by wpuszczać do środka klientów.
Zobacz więcej na temat:  regiony pomorskie wielkopolskie Koronawirus w Polsce POLSKA służby i bezpieczeństwo policja Gdańsk

"Pozytywny wynik testu". Starosta pucki z potwierdzonym koronawirusem

Starosta powiatu puckiego Jarosław Białk jest zakażony koronawirusem. O pozytywnym wyniku testu samorządowiec poinformował w mediach społecznościowych. Wcześniej przebywał na kwarantannie, ponieważ 19 marca uczestniczył w spotkaniu z marszałkiem województwa pomorskiego Mieczysławem Strukiem, u którego kilka dni później również stwierdzono zakażenie.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce koronawirus zdrowie pomorskie regiony społeczeństwo POLSKA