more_horiz
PR24 Portal
Section05

Premier League

Milik kolejną ofiarą VAR-u. Technologia na cenzurowanym

Skandalem zakończył się niedzielny mecz Serie A pomiędzy Juventusem Turyn i Salernitaną. Sędziowie korzystający z VAR-u anulowali gola Arkadiusza Milika, choć został zdobyty jak najbardziej prawidłowo. Technologia mająca wyeliminować błędy z piłkarskiego boiska jest też od dawna na cenzurowanym w najsilniejszej lidze świata - Premier League.
Zobacz więcej na temat:  Arkadiusz Milik Serie A Premier League VAR SPORT Piłka nożna josep guardiola wayne rooney

Futbol w obliczu śmierci królowej Elżbiety II. Jest decyzja Premier League

Władze Premier League poinformowały o przełożeniu wszystkich spotkań nadchodzącej, siódmej kolejki angielskiej Premier League. Decyzja ma związek z żałobą narodową po śmierci królowej Elżbiety II. W weekend nie zostaną rozegrane również spotkania niższych lig piłkarskich. Najdłużej panująca w historii monarchini Zjednoczonego Królestwa zmarła w czwartek, w szkockiej rezydencji Balmoral, po 70 latach i 7 miesiącach na brytyjskim tronie. Miała 96 lat.
Zobacz więcej na temat:  Premier League Piłka nożna SPORT Królowa Elżbieta II Elżbieta II

Giganci jeszcze silniejsi. To oni wygrali transferową bitwę

Za nami koniec okna transferowego w Europie. FC Barcelona, Bayern Monachium i Manchester City to kluby, które latem nie próżnowały i zdołały odpowiednio wzmocnić swoje składy, czego rezultaty obserwujemy już w pierwszych kolejkach La Liga, Bundesligi oraz Premier League. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Premier League Bundesliga la liga fc barcelona Bayern Monachium Robert Lewandowski Erling Haaland manchester city