X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
premier

"Presja na UE ma sens". Mateusz Morawiecki zapowiada zwiększone dostawy i przyspieszenie procesu szczepień

Premier Mateusz Morawiecki mówił w Gliwicach, że że presja wywierana przez Polskę na Unię Europejską przynosi rezultaty w postaci zwiększenia dostaw szczepionek i podkreślił, że zwiększone dostawy kolejnych dawek pozwalają na szybsze prowadzenie procesu szczepień w Polsce. - Jest trzecia fala, ale nadchodzi też fala szczepień i to jest bardzo dobra wiadomość - mówił Mateusz Morawiecki. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA szczepienia COVID-19 koronawirus Koronawirus w Polsce premier Mateusz Morawiecki

Tłumy fanów na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka. "Zasłużył na taki hołd"

Tłumy żegnały w sobotę po południu Krzysztofa Krawczyka w Grotnikach (województwo łódzkie). Oprócz rodziny i przyjaciół na miejscowy cmentarz przyszli sąsiedzi wokalisty. Do małej leśnej nekropolii przybyło ponad tysiąc osób. W ceremonii pożegnania artysty wziął też udział premier Mateusz Morawiecki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Krzysztof Krawczyk KULTURA artysta premier Mateusz Morawiecki prezydent Andrzej Duda MUZYKA

Premier: okażmy troskę i odpowiedzialność, spędźmy te święta w gronie najbliższej rodziny

- Wielkanoc to przede wszystkim święta nadziei, w tych dniach szczególnie ważne jest, aby zadbać o zdrowie i życie seniorów. Stąd moja ponowna prośba do wszystkich Polaków - okażmy troskę, odpowiedzialność, solidarność i spędźmy te święta w gronie najbliższej rodziny - zaapelował premier Mateusz Morawiecki.
Zobacz więcej na temat:  premier Mateusz Morawiecki Koronawirus w Polsce COVID-19 epidemia społeczeństwo Wielkanoc bezpieczeństwo infografika POLSKA