X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
prognoza pogody

"Niewielkie zachmurzenie i przelotny deszcz". Prognoza pogody na piątek

Jak informuje IMGW, nad Europą dominuje wyż z centrami nad Atlantykiem i pograniczem Ukrainy i Białorusi. Rozległy niż pogłębia się w rejonie Islandii, kolejne ośrodki niżowe są nad północno-zachodnią Rosją i Sardynią. Polska jest w zasięgu wspomnianego wyżu. Napływa polarne morskie powietrze, na północy kraju chłodniejsze, na południu cieplejsze. Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1007 hPa.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pogoda prognoza pogody IMGW społeczeństwo

Zróżnicowana aura, miejscami nawet 30 stopni. Sprawdź prognozę pogody na dziś

Dziś pogoda w Polsce będzie zróżnicowana w zależności od regionu. Stanie się tak za sprawą frontu atmosferycznego, który podzieli nasz kraj na dwie strefy. Jak prognozuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej południowy-wschód będzie słoneczny i ciepły, natomiast na pozostałym obszarze Polski przeważać będą chmury, ze słabnącymi w ciągu dnia opadami deszczu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pogoda lato upały prognoza pogody

Gwałtowne burze i wiatr niemal w całym kraju. Już ponad 2 tys. interwencji straży pożarnej

Do godziny 19.30 Państwowa Straż Pożarna odnotowała w całym kraju prawie 2,3 tys. interwencji w związku z usuwaniem skutków zdarzeń atmosferycznych - przekazał w środę wieczorem PAP mł. bryg. Karol Kierzkowski z Państwowej Straży Pożarnej. Dodał, że w związku z burzami jedna osoba zginęła.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pogoda alert pogodowy IMGW straż pożarna służby i bezpieczeństwo prognoza pogody