more_horiz
PR24 Portal
Section05
prognoza

PROGNOZA POGODY Przymrozki w południowo-wschodniej części kraju. IMGW wydał ostrzeżenia

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami w południowo-wschodniej części kraju. Miejscami przy gruncie temperatura spadnie do -3 stopni Celsjusza. Jak powiedziała synoptyk IMGW-PIB Grażyna Dąbrowska w niedzielę będzie pochmurnie i chłodno. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Radio kierowców pogoda prognoza prognoza pogody IMGW deszcz burza mróz społeczeństwo

PROGNOZA POGODY Część kraju słoneczna, część pochmurna. Prognoza pogody na Wielki Poniedziałek

W Poniedziałek Wielkanocny na zachodzie i północy Polski pogodna, a nawet słoneczna aura. W tej części kraju jest więc duża szansa, że lany poniedziałek będzie suchy. Najcieplej będzie na zachodzie kraju - termometry pokażą do 14 stopni Celsjusza. Od południowego wschodu powoli rozbudowuje się niż znad Morza Czarnego, który przyniesie ze sobą strefę opadów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA prognoza prognoza pogody pogoda IMGW chmury śnieg

PROGNOZA POGODY Synoptyk IMGW: niedziela chłodna, z opadami na południowym wschodzie

Według prognozy pogody przygotowanej przez Michała Folwarskiego z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowego Instytutu Badawczego, niedziela będzie chłodna. Poczucie chłodu może potęgować północny wiatr. - Do końca dnia niedziela na południowym zachodzie będzie pochmurna i z opadami. Na pozostałym obszarze pogodnie, ale chłodno - powiedział synoptyk Centralnego Biura Prognoz IMGW-PIB. Michał Folwarski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Radio kierowców prognoza prognoza pogody pogoda IMGW chmury śnieg

PROGNOZA POGODY Deszcz, śnieg, ostrzeżenia IMGW. Sprawdź pogodę na Niedzielę Wielkanocną

Grażyna Dąbrowska z IMGW poinformowała, że Niedziela Wielkanocna będzie kolejnym chłodnym dniem. Dodatkowo mieszkańcy południowo-wschodniej części kraju muszą liczyć się z opadami deszczu i deszczu ze śniegiem. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami niemal w całej Polsce. Nad ranem temperatura może spaść przy gruncie nawet do - 7 st. C.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pogoda prognoza pogody prognoza regiony IMGW deszcz

PROGNOZA POGODY "Dziś ostatni chłodny i deszczowy dzień". Sprawdź najnowszą prognozę pogody

- Na terenie całego kraju w poniedziałek spodziewamy się opadów deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 do 10 stopni Celsjusza - powiedział Michał Folwarski z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowego Instytutu Badawczego. Jak podkreślił Michał Folwarski, "poniedziałek będzie ostatnim chłodnym i deszczowym dniem przed nadchodzącą, kilkudniową poprawą pogody".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pogoda prognoza prognoza pogody IMGW deszcz wiatr śnieg Radio kierowców mgła

ALERTY POGODOWE IMGW ostrzega przed oblodzeniem, silnym wiatrem oraz roztopami. Alerty dotyczą 10 województw

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed oblodzeniem dla województw kujawsko-pomorskiego i pomorskiego, oraz części zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. IMGW ostrzega również przed silnym wiatrem zwłaszcza na północnym zachodzie oraz na północy i w centrum kraju.
Zobacz więcej na temat:  pogoda prognoza pogody prognoza IMGW społeczeństwo alert pogodowy wiatr POLSKA
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem