X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
prokuratura

Bartłomiej M. może opuścić areszt za kaucją

Były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej Bartłomiej M. może wyjść na wolność. Sąd wyraził zgodę, by mężczyzna opuścił areszt pod warunkiem wpłacenia poręczenia majątkowego w wysokości 100 tysięcy złotych. Jeden z jego obrońców adwokat Piotr Fidura poinformował, że wyznaczona przez sąd kwota zostanie wpłacona przez rodzinę w najbliższych dniach - Najprawdopodobniej w dniu dzisiejszym - powiedział. Swego czasu bliski współpracownik Antoniego Macierewicza przebywa w areszcie od 30 stycznia br.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Obrony Narodowej prokuratura

Mamed Ch. pozostanie na wolności. Wniosek o areszt odrzucony

- Podejrzany m.in. o paserstwo samochodów były zawodnik mieszanych sztuk walki Mamed Ch. nie zostanie aresztowany. Sąd Okręgowy w Katowicach nie uwzględnił zażalenia prokuratury, utrzymując w mocy wcześniejsze postanowienie sądu rejonowego w tej sprawie - poinformowali rzecznik sądu Jacek Krawczyk i naczelnik śląskiego wydziału Prokuratury Krajowej Tomasz Tadla.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sporty walki MMA prokuratura Katowice

Atak na księdza. Instytut Ordo Iuris zawiadomił prokuraturę

Instytut Ordo Iuris zawiadomił wrocławską Prokuraturę Okręgową w sprawie wpisów zamieszczonych na stronach internetowych dzienników i mediów społecznościowych pod artykułami dotyczącymi brutalnego ataku na księdza we Wrocławiu. Według instytutu część komentarzy pochwala to przestępstwo i nawołuje do nienawiści ze względu na wyznanie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Wrocław Ordo Iuris atak prokuratura policja Kościół

Zbigniew Ziobro dziękuje za pomoc w ujęciu mordercy 10-latki

- Chciałbym podziękować Polakom, którzy przekazywali informacje. One też miały znaczenie z punktu widzenia tego śledztwa - powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Świdnicka prokuratura złożyła do sądu wniosek o areszt dla mężczyzny podejrzanego o zabójstwo 10-letniej dziewczynki z Mrowin. 22-latkowi grozi dożywocie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro prokuratura Prokuratura Generalna sądownictwo zabójstwo

Z. Ziobro: zabójca 10-latki otrzyma najsurowszy wyrok

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro powiedział, że zrobi wszystko, aby sprawca zabójstwa 10-latki otrzymał możliwie najsurowszy wyrok. - Będziemy domagać się kary dożywocia z możliwością ograniczenia warunkowego przedterminowego zwolnienia - powiedział w Kielcach Zbigniew Ziobro. Dodał, że tylko takie możliwości daje aktualnie obowiązujący Kodeks karny.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro policja prokuratura zabójstwo Prokuratura Generalna Kielce