X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
przeszczepy

Transplantacje. "To ogólnoludzka solidarność"

Wszystkich Świętych to dzień, kiedy wspominamy tych, którzy już odeszli. To święto szczególnie ważne dla osób po przeszczepach, zawdzięczających życie ludziom, dla których nie było już ratunku. – Oddanie swoich narządów po śmierci to dar nie do przecenienia. O tym pamięta się zawsze – mówiła w Polskim Radiu 24 Magdalena Sroczyńska, która sama przeszła operację przeszczepienia wątroby.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 zdrowie przeszczepy

„Dawców szpiku nazywa się bohaterami, ale niewiele nas to kosztowało”

- Dla nas – dawców szpiku - to tylko epizod w życiu. Gdy jedziemy na zjazd, nazywają nas bohaterami, ale nie możemy się do tego przyzwyczaić. Nas to naprawdę niewiele kosztowało biorąc pod uwagę to, ile przeżyła rodzina, ile osób angażowało się w to, by uratować to życie. My jesteśmy tylko częścią. Są ludzie, którzy bardziej zasługują na miano bohatera – powiedział w Polskim Radiu 24 dawca szpiku Jacek Teper. Gościem audycji byłą także Monika Sankowska z Rady Fundacji Przeciwko Leukemii.
Zobacz więcej na temat:  przeszczepy zdrowie