X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
punk

Blink "dziewiątką" nie trafił w dziesiątkę. Nowy album weteranów pop-punka nie porywa

Blink-182 robił najlepsze rzeczy, gdy Tom DeLonge był w zespole - to słowa basisty zespołu, Marka Hoppusa, wypowiedziane najwyraźniej w przypływie szczerości. Po przesłuchaniu nowej płyty zespołu pt. NINE trudno się z nimi nie zgodzić. Nowy krążek jednej z największych gwiazd MTV przełomu stuleci nie zachwyca, choć nie można mu odmówić dobrych momentów.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA punk Stany Zjednoczone

Olaf Deriglasoff o muzycznej drodze, punk rocku i miejscu, w którym kończy się świat

- Najważniejszym problemem, gdy chciało się zacząć robić muzykę wtedy, gdy ja zaczynałem było to, że po prostu nie było instrumentów. Wyobraź sobie: chcesz wykopać rów, ale nie masz łopaty. Były powyginane gryfy, czy perkusje bez naciągów – mówił Olaf Deriglasoff, wspominając swoją muzyczną podróż.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Maciej Szajkowski Olaf Deriglasoff punk Rock MUZYKA muzyka hp

Punk. Jedna z najważniejszych subkultur w historii

Był jednym z najbardziej wyrazistych ruchów kontrkulturowych, m.in. w historii muzyki. Punk narodził się w połowie lat 70. XX wieku w Stanach Zjednoczonych i niemal od razu wywarł wpływ na muzyczną twórczość. O narodzinach punka w wydaniu muzycznym można dowiedzieć się z książki "Please kill me. Punkowa historia punka", o której w audycji "Między Kropkami" opowiedział tłumacz Andrzej Wojtasik.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 punk literatura czytelnictwo książki KSIĄŻKA