more_horiz
PR24 Portal
Section05

PZU

Branża wodociągowo-kanalizacyjna stawia na ubezpieczenia wzajemne

W ramach Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych  Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych powstał  związek wzajemności członkowskiej, zrzeszający firmy wodociągowo-kanalizacyjne. Branży ma to przynieść korzyści finansowe, a odbiorcom wody, czyli nam wszystkim, zapewnić większe bezpieczeństwo - powiedzieli goście audycji "Ekspres Gospodarczy" w radiowej Jedynce: Krzysztof Dąbrowski, prezes Izby Gospodarczej "Wodociągi Polskie" oraz Rafał Kiliński, prezes Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych.  
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA wodociągi PZU ubezpieczenia ubezpieczenie awarie

Strefa Zdrowia w Toruniu. Sprawdź, kiedy możesz odbyć bezpłatne badania i konsultacje

W dniach 6 i 7 sierpnia Mobilna Strefa Zdrowia zaprasza na bezpłatne badania specjalistyczne i konsultacje lekarskie w Toruniu, które można wykonać w godzinach od 10.00 do 19.00 na placu przy Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu (ul. Droga Starotoruńska 1).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Toruń regiony kujawsko-pomorskie zdrowie społeczeństwo badania Ministerstwo Zdrowia Ministerstwo Aktywów Państwowych narodowy fundusz zdrowia PZU Andrzej Duda Agata Kornhauser-Duda

PZU SA laureatem Nagród Gospodarczych Polskiego Radia. Firma wygrała w kategorii "Dobry Zarząd"

Prezes Polskiego Radia SA Agnieszka Kamińska przekazała statuetkę oraz dyplom dla firmy PZU SA, która zajęła 1 miejsce w kategorii "Dobry Zarząd" szóstej edycji Nagród Gospodarczych Polskiego Radia 2022. Nagrodę odebrała Prezes PZU SA Beata Kozłowska-Chyła. Pozostali laureaci to: PESA Bydgoszcz SA, Arche SA oraz PGNiG SA.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA GOSPODARKA PZU Polskie Radio społeczeństwo W POLSKIM RADIU

Rekord pożarów w kościołach. Jak się chronić?

Przyczyny ognia są często dość banalne, ale straty już wielomilionowe, a czasem nawet niepowetowane.  Stąd tak istotna jest  przezorność i… dobre ubezpieczenie. O tym jak polskie kościoły mogą i powinny się ubezpieczać, mówił Andrzej Walkowiak - kierownik Zespołu Obsługi Szkód Majątkowych i OC z TUW PZUW w audycji "Ekspres Gospodarczy" w Programie 1 Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA ubezpieczenia PZU Kościół odszkodowanie

Iga Świątek - droga na szczyt

Wiele lat treningu, a w końcu siedem meczów, 14 setów, 112 gemów - tak w skrócie wyglądała droga Igi Świątek do pierwszego wielkoszlemowego tytułu w Paryżu w 2020 roku. Potem dwa lata efektownej wspinaczki na szczyt rankingu WTA, by 4 kwietnia 2022 roku zdobyć tenisowy Everest, zostać liderką, najlepszą z najlepszych w tenisowym świecie. Triumf w Roland Garros 2022 to kolejny skalp zaledwie 21-letniej Polki.
Zobacz więcej na temat:  Tenis Iga Świątek WTA SPORT PZU french open roland garros wielki szlem

Inwestycje w zdrowie pracowników? To się opłaca!

Pracodawcy coraz częściej decydują się na to, aby zapewnić swoim pracownikom dodatkową opiekę zdrowotną. W wielu firmach, i to nie tylko tych dużych, to właściwie już standard. Przedsiębiorcy angażują się także w działania profilaktyczne i programy prozdrowotne.  
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA ubezpieczenie zdrowotne ubezpieczenie turystyczne ubezpieczenie na życie ubezpieczenie samochodu ubezpieczenie domu ubezpieczenia PZU inwestycje zdrowie medycyna pracodawcy pracownicy