more_horiz
PR24 Portal
Section05

Rada Mediów Narodowych

Krzysztof Czabański: pierwsza kadencja RMN była korzystna dla mediów publicznych

- Rada Mediów Narodowych, poza tym, że wybierała stabilne władze tych mediów, to również była jedną z tych instytucji, które spowodowały, że media publiczne otrzymały bardzo duże zasilanie finansowe - powiedział na antenie Programu 1 Polskiego Radia Krzysztof Czabański z Rady Mediów Narodowych.
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Czabański Rada Mediów Narodowych media publiczne dziennikarstwo media społeczeństwo W POLSKIM RADIU POLSKA

Członkowie Rady Mediów Narodowych wybrani. Krzysztof Czabański: rozwój mediów publicznych jest dla nas najważniejszy

Sejm wybrał członków Rady Mediów Narodowych na kolejną kadencję. Poparcie posłów uzyskali kandydaci zgłoszeni przez klub Prawa i Sprawiedliwości. Są to: Krzysztof Czabański, Joanna Lichocka i Piotr Babinetz. Krzysztof Czabański powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że Rada Mediów Narodowych będzie przede wszystkim dbała o dalszy rozwój mediów publicznych. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Rada Mediów Narodowych Krzysztof Czabański media publiczne

Skład Rady Mediów Narodowych wybrany. Piotr Babinetz: chcemy, aby oferta mediów publicznych była atrakcyjna

Piotr Babinetz wskazał, że dla Rady Mediów Narodowych jest i będzie ważne, aby oferta mediów publicznych była atrakcyjna dla większości Polaków. Dodał, że istotne będzie także rozszerzenie działań w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Grupy Wyszehradzkiej. Sejm wybrał członków Rady Mediów Narodowych na kolejną kadencję. Są to: Krzysztof Czabański, Joanna Lichocka i Piotr Babinetz.  
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Rada Mediów Narodowych Krzysztof Czabański Joanna Lichocka media publiczne

Marszałek Sejmu podziękowała członkom Rady Mediów Narodowych za ich pracę na rzecz mediów publicznych

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek podziękowała członkom Rady Mediów Narodowych za pracę na rzecz mediów publicznych. Podczas zamkniętego spotkania w Sejmie rozmawiano także o współpracy Rady z parlamentem oraz o funkcjonowaniu tego gremium. Informację o przebiegu spotkania przekazał PAP przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA media Joanna Lichocka PAP TVP Rada Mediów Narodowych Polskie Radio Krzysztof Czabański

Sejmowa komisja poparła kandydaturę Krzysztofa Czabańskiego do RMN. Posłowie docenili jego "doświadczenie i wiedzę"

Sejmowa Komisja Kultury i Środków Przekazu pozytywnie zaopiniowała we wtorek kandydaturę dziennikarza i publicysty Krzysztofa Czabańskiego na członka Rady Mediów Narodowych. - Całe życie jestem związany z mediami. W tym roku jesienią minie 55 lat od czasu mojego debiutu prasowego - podkreślił w rozmowie z IAR aktualny szef RMN.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rada Mediów Narodowych Krzysztof Czabański polityka