more_horiz
PR24 Portal
Section05

radio bez reklam

"Dźwięk dobry". 40 lat zespołu "Fasolki"

Zbliża się 40-lecie zespołu Fasolki - to będzie duża, wielopokoleniowa impreza. Na scenie wystąpią też dorośli, którzy 40 lat temu śpiewali w Fasolkach, m.in. Joanna Jabłczyńska.W audycji relacja z próby, zaś o historii zespołu opowiedzą Ewa Chotomska (córka Wandy Chotomskiej i współzałożycielka zespołu, "Ciotka Klotka" i Andrzej Marek Grabowski (Profesor Ciekawski) i Krzysztof Marzec (kompozytor i Pan TikTak).
Zobacz więcej na temat:  dzieci dziecko Agnieszka Ciecierska radio bez reklam DAB+

"Rodzinny WF". Mistrz Polski w cheerleadingu

Cheerleaderki z grupy Elite Cheerleaders Academy z Legionowa w marcu obroniły tytuł Mistrza Polski. Zdobyły 4 złote medale i 1 srebrny. Jak wyglądają takie zawody i przygotowania do nich? Jakie inne tytuły mistrzowskie ma ten zespół? Grupy junior, mini, senior, kids - ile lat trzeba mieć, żeby zacząć treningi? Czym różnią się treningi w różnych grupach wiekowych?
Zobacz więcej na temat:  RadioDzieciom wypoczynek zabawy dla dzieci Zbigniew Kozłowski DAB+ radio bez reklam

Emilia Pawłowska gościem Polskiego Radia Dzieciom

Emilia ma na koncie płytę "Niebo nad jeziorem" - To historie opowiadane wierszami dwóch, związanych z Krajną poetek Anny Szucy i Aliny Rzepeckiej, na który składają się melodyjne piosenki, dotykające doświadczeń każdego z nas. Pełne akustycznych, naturalnych, szlachetnych brzmień o jakość, których zadbał aranżacyjnie Adam Lemańczyk - współtwórca albumu, ceniony pianista, klawiszowiec, aranżer i producent muzyczny.
Zobacz więcej na temat:  muzyka współczesna Damian Sikorski radio bez reklam