X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
radio cyfrowe

"Zostań w domu" z Polskim Radiem Dzieciom. Propozycje na wtorek

Edukacja muzyczna, plastyczna, przyrodnicza, ekologiczna i matematyczna to tylko część oferty, jaką Polskie Radio Dzieciom od ponad 5 lat oferuje swoim słuchaczom. Wychowawcy przedszkolni, rodzice i opiekunowie mogą czerpać z szerokiego wyboru audycji realizowanych zgodnie z rytmem dnia przedszkolaka. Ramówka stacji realizuje zalecenia Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jakie propozycje stacja przygotowała na dziś?
Zobacz więcej na temat:  edukacja DAB+ radio cyfrowe #zostańwdomu

Polskie Radio Dzieciom wspiera przedszkola

Edukacja muzyczna, plastyczna, przyrodnicza, ekologiczna i matematyczna to tylko część oferty, jaką Polskie Radio Dzieciom od ponad 5 lat oferuje swoim słuchaczom. Wychowawcy przedszkolni, rodzice i opiekunowie mogą czerpać z szerokiego wyboru audycji realizowanych zgodnie z rytmem dnia przedszkolaka. Ramówka stacji realizuje zalecenia Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ta stacja radiowa nie nadaje reklam.
Zobacz więcej na temat:  edukacja dzieci rozwój dziecka Ministerstwo Edukacji Narodowej DAB+ radio cyfrowe

Poniedziałkowe propozycje dla dzieci i rodziców w Polskim Radiu Dzieciom

Jakie znaczenie mają kolory? W poniedziałek już o 11.00 zagadkę tę spróbują rozwiązać Leszek i Mis Michaś. Tego dnia, na antenie Polskiego Radia Dzieciom, powiemy także jak rozsądnie gospodarować pieniędzmi zaś w wieczornej audycji muzycznej dla rodziców, jak zawsze w poniedziałek, nowe płyty, przegląd rynku muzycznego w kraju i na świecie.
Zobacz więcej na temat:  edukacja DAB+ radio cyfrowe #zostańwdomu

Wtorkowe propozycje ciekawych audycji w Polskim Radiu Dzieciom

We wtorek usłyszymy ostatni odcinek słuchowiska "Zuzia w obłokach", dowiemy się jakie technologie, patenty i zwyczajne pomysły zostały wykorzystywane przy produkcji nowoczesnych plecaków, w kąciku "Warsztat małego artysty", wspólnie stworzymy wiosenne kwiaty z krepiny i patyków, zaś nasz radiowy Miś Michaś przypomni słuchaczom jaka była historia powstania roweru. 
Zobacz więcej na temat:  edukacja DAB+ radio cyfrowe

Poniedziałkowe propozycje dla dzieci i rodziców w Polskim Radiu Dzieciom

W poniedziałek w "Bajkowym kąciku" usłyszeć można bajkę o kukurydzy, w "Muzycznych podróżach" o wiośnie w piosenkach zaś w "Strefie rodzica" rozmowy o tym jaki będzie świat po społecznej izolacji. Nie zabraknie też lekcji języka angielskiego, a w niej poznamy kolejne słowa związane częściami garderoby. Zapraszamy do słuchania audycji przygotowanych specjalnie z myślą o dzieciach i ich rodzicach.
Zobacz więcej na temat:  edukacja dzieci DAB+ radio cyfrowe #zostańwdomu