more_horiz
PR24 Portal
Section05

Rafał Bochenek

Politycy PiS pytają Tuska o "kluczowe sprawy". Chodzi o bezpieczeństwo energetyczne i militarne Polski

Europoseł PiS Tomasz Poręba, wraz z europosłem Jackiem Saryuszem-Wolskim zaprezentowali 10 pytań do szefa PO, premiera rządu PO-PSL Donalda Tuska dotyczących bezpieczeństwa militarnego i energetycznego Polski. Rzecznik PiS Rafał Bochenek zapowiedział, że "bezpieczeństwo Polaków nie może być oddane w ręce przypadku (...) dlatego nasi parlamentarzyści będą pytać polityków PO o te kluczowe sprawy".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka PiS Rafał Bochenek energetyka bezpieczeństwo energetyczne Platforma Obywatelska Prawo i Sprawiedliwość

"Widzów powinniście informować o wszystkim". Bochenek odpowiada dziennikarce TVN po manipulacji dot. cen paliw

Podczas konferencji prasowej PiS dziennikarze pytali między innymi o ceny benzyny, Orlen i Daniela Obajtka. Jak podkreślił w odpowiedzi rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, "to Polska ma ceny należące do najniższych w Europie, a inne tezy są wprowadzaniem ludzi w błąd".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA benzyna paliwa PKN Orlen Daniel Obajtek Rafał Bochenek PiS rząd Prawo i Sprawiedliwość

"Będą zmiany, jeżeli chodzi o skład". Rafał Bochenek o komisji administracji i spraw wewnętrznych

Rzecznik PiS Rafał Bochenek poinformował, że "na pewno będą zmiany, jeżeli chodzi o skład sejmowej komisji administracji i spraw wewnętrznych". - W środę na pewno będziemy dyskutować o tym na posiedzeniu klubu PiS - dodał pytany o odrzucenie przez tę komisję projektu ustawy o komisji ws. wpływów rosyjskich.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rosja Sejm legislacja opozycja rząd PiS PO Rosja polityka Rafał Bochenek