X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
ratownik medyczny

Wiceminister zdrowia: chcemy zwiększyć ilość zespołów ratownictwa medycznego

- Chcemy w okresie pandemii zwiększyć ilość zespołów ratownictwa medycznego - poinformował w piątek wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. - W tej chwili podjęliśmy decyzje, aby wojewodowie występowali do nas o zwiększenie ilości karetek pogotowia ratunkowego - dodał.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce COVID-19 Ministerstwo Zdrowia służba zdrowia społeczeństwo POLSKA Waldemar Kraska ratownik medyczny

Ratownicy medyczni zachęcają do szczepień. Zobacz nowy spot akcji #SzczepimySię

- Ratownicy medyczni - bracia Tomasz i Mateusz - w nowym spocie opublikowanym w ramach akcji #SzczepimySię zachęcają do szczepień przeciw COVID-19, które oni mają już za sobą. To kolejny spot będący częścią kampanii medialnej organizowanej przez rząd, która ma zachęcać Polaków do zaszczepienia się.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce COVID-19 pandemia społeczeństwo kampania społeczna szczepienia szczepionka ratownik medyczny

Strażacy w walce z COVID-19. Wyjeżdżają w zastępstwie pogotowia ratunkowego

- Każdego dnia w całym kraju strażacy-ratownicy wyjeżdżają do kilkudziesięciu akcji określanych jako izolowane zdarzenia ratownictwa medycznego - poinformował w piątek rzecznik prasowy PSP mł. brygadier Krzysztof Batorski. Są to wyjazdy w zastępstwie pogotowia ratunkowego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA straż pożarna Koronawirus w Polsce COVID-19 pandemia służby i bezpieczeństwo ratownik medyczny