more_horiz
PR24 Portal
Section05

regiony

Afera pedofilska w Warszawie. Radni PO zablokowali odwołanie zastępcy burmistrza Targówka

Na nadzwyczajnej sesji rady dzielnicy Targówek radni PiS chcieli odwołania zastępcy burmistrza Krzysztofa Miszewskiego. Zarzucali mu m.in. współpracę z aktywistą Robertem K., który później został skazany za pedofilię. W tajnym głosowaniu wniosek upadł, przeciwni byli radni PO.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pedofilia przestępczość Warszawa regiony mazowieckie Platforma Obywatelska społeczeństwo

"Decyzje szkodliwe dla miasta i mieszkańców". Warszawa Przyszłości krytykuje pomysły Trzaskowskiego

Strefa ograniczenia szybkości do 30 km/h na większości warszawskich ulic oraz strefy płatnego parkowania - to pomysły stołecznego ratusza, które krytykuje stowarzyszenie Warszawa Przyszłości zawiązane przez posłów PSL - Władysława Teofila Bartoszewskiego i Porozumienia - Lecha Jaworskiego. W ich ocenie, pomysły Rafała Trzaskowskiego to "abusrdy" przeciw którym burzą się mieszkańcy i dowód na to, że zarządzanie miastem wymyka się "spod kontroli rozumu".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony mazowieckie Warszawa Rafał Trzaskowski kierowcy Radio kierowców parkowanie

Mazowieckie: Wybijał szyby i strzelał z wiatrówki. Uszkodził 24 samochody

W Płońsku policjanci ujęli 30-latka, który uszkodził 24 samochody, wybijając w pojazdach boczne lub tylne szyby oraz strzelając w auta z wiatrówki. Zatrzymany mężczyzna miał w organizmie prawie promil alkoholu. Za uszkodzenie mienia grozi mu teraz do pięciu lat więzienia.
Zobacz więcej na temat:  policja polska policja alkohol pijani kierowcy regiony lubuskie POLSKA Polskie Radio Kierowców Radio kierowców prawo motoryzacja