X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
rekonstrukcja rządu

Fogiel: współpraca z Porozumieniem rysuje się w jaśniejszych barwach, z Solidarną Polską droga jest wyboista

- W dużo jaśniejszych barwach rysuje się dziś współpraca z Porozumieniem, jeśli chodzi o Solidarną Polskę, to droga jest wyboista - stwierdził we wtorek zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel. Wyraził nadzieję, że do końca tygodnia będzie już wiadomo, co dalej z koalicją Zjednoczonej Prawicy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA zjednoczona prawica Prawo i Sprawiedliwość Porozumienie Jarosława Gowina Solidarna Polska rekonstrukcja rządu rząd Mateusza Morawieckiego polityka Radosław Fogiel

"Wassermann i Czarnek to świetne kandydatury". Fogiel o potencjalnych następcach Ziobry

- Zarówno Przemysław Czarnek, jak i Małgorzata Wassermann to świetne kandydatury na nowego ministra sprawiedliwości - uważa wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. Podkreślił, że o tym, kto zostanie szefem MS, zdecyduje kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości - po podjęciu decyzji o dalszych losach koalicji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Małgorzata Wassermann Przemysław Czarnek Radosław Fogiel Zbigniew Ziobro Ministerstwo Sprawiedliwości PiS rekonstrukcja rządu

Jacek Sasin: wpływ koalicjantów na rządy powinien być adekwatny do ich poparcia społecznego

- Wpływ koalicjantów w rządzie i na rządy powinien być adekwatny do ich poparcia społecznego - oświadczył wicepremier Jacek Sasin. Jak podkreślił, decyzje, co dalej z koalicją Zjednoczonej Prawicy mają zapadać w poniedziałek na spotkaniu kierownictwa PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA zjednoczona prawica Prawo i Sprawiedliwość Porozumienie Jarosława Gowina Solidarna Polska rekonstrukcja rządu rząd Mateusza Morawieckiego polityka Jacek Sasin

"Konflikt rodem z mafijnych rodzin". Marcin Kierwiński o Zjednoczonej Prawicy

- Każdy walczy o to, by gwarantować swoim ludziom bezkarność lub mieć możliwość użycia haków, które zebrała prokuratura. To jest opis państwa, które tak naprawdę nie jest w stanie zajmować się obywatelami i walką z koronawirusem. To jest opis władzy, która zajmuje się sama sobą, jej celem jest trwanie - mówił w Polskim Radiu 24 poseł PO-KO Marcin Kierwiński.
Zobacz więcej na temat:  Sejm rekonstrukcja rządu rząd Mateusza Morawieckiego Prawo i Sprawiedliwość

"Brak stanowiska koncyliacyjnego". Prof. Kik o Zjednoczonej Prawicy

- Spodziewane wzmocnienie pozycji premiera Mateusza Morawieckiego było absolutnie przeciwstawne aspiracjom Lidera Solidarnej Polski w ramach Zjednoczonej Prawicy - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Kazimierz Kik z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Do sytuacji w szeregach Zjednoczonej Prawicy odniósł się także prof. Andrzej Gil z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 zjednoczona prawica rekonstrukcja rządu Kazimierz Kik

"Już sprawa Gowina pokazała, że trzeba zmienić podejście do wzajemnych relacji". Macierewicz o koalicji rządzącej

- Koalicja rządząca została nadszarpnięta poprzez sejmowe głosowanie nad ustawą o ochronie zwierząt. O jej przyszłości, będziemy rozmawiali w kierownictwie PiS - mówił w Polskim Radiu 24 wiceprzewodniczący PiS, Antoni Macierewicz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 koalicja rząd Mateusza Morawieckiego rekonstrukcja rządu PiS zjednoczona prawica Solidarna Polska Porozumienie Jarosława Gowina ochrona zwierząt Sejm Antoni Macierewicz

Kleiber o koalicji rządzącej: nie przypuszczam, by którykolwiek z jej członków, widział interes w jej zerwaniu

- Problem w ramach obozu Zjednoczonej Prawicy istnieje od dłuższego czasu. W pewnych sprawach zgodny w nim nie było - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Michał Kleiber z PAN.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 polityka rekonstrukcja rządu rząd Mateusza Morawieckiego zjednoczona prawica PiS Solidarna Polska Porozumienie Jarosława Gowina ochrona zwierząt Sejm ustawa

"Najbardziej logiczne jest porozumienie się stron". Publicystka o konflikcie wewnątrz Zjednoczonej Prawicy

- Rozpad koalicji czy rząd mniejszościowy tak naprawdę nie leży w interesie żadnej ze stron. PiS nie będzie w stanie skutecznie rządzić bez Solidarnej Polski, ta zaś bez partii Jarosława Kaczyńskiego przyszłość ma wątpliwą - mówiła w Polskim Radiu 24 Anna Sarzyńska (TVP).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 zjednoczona prawica rekonstrukcja rządu

"Spór wewnątrz obozu koalicyjnego trwał zbyt długo". Prof. Ryba o Zjednoczonej Prawicy

- To, jak się kłócą politycy, mało kogo interesuje, ludzi chcą sprawnego rządzenia, to, jak wygląda polityka od kuchni, nikogo nie interesuje, ani nie gorszy. Ten problem nie będzie łatwy do rozwiązania, Koalicja, jak sądzę, się pozbiera, ale pozbierać na nowo wyborców będzie niezwykle trudno - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Mieczysław Ryba (Katolicki Uniwersytet Lubelski).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 zjednoczona prawica rekonstrukcja rządu

"Nasi koalicjanci postanowili pójść w innym kierunku". Radosław Fogiel o Zjednoczonej Prawicy

- Problemy narastały od jakiegoś czasu. Liczyliśmy na to, że negocjacje, które do pewnego momentu toczyły się w sposób napawający optymizmem, to zmienią, ale widzę, że nie, i bardzo nad tym ubolewam - mówił w Polskim Radiu 24 Radosław Fogiel (Prawo i Sprawiedliwość).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 zjednoczona prawica rekonstrukcja rządu Radosław Fogiel

"Trzeba się liczyć z konsekwencjami". Błażej Poboży o głosowaniu ws. "Piątki dla zwierząt"

- Wydarzenia wczorajszego wieczoru i nocy pokazały z całą pewnością, że jedność obozu Zjednoczonej Prawicy jest zagrożona. Dotyczy to zarówno problemu wewnętrznego, związanego z posłami PiS, którzy złamali dyscyplinę klubową podczas głosowania, oraz przede wszystkim polityków formacji koalicyjnych, czyli Solidarnej Polski i Porozumienia - mówił w Polskim Radiu 24 Błażej Poboży (Prawo i Sprawiedliwość).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 zjednoczona prawica rekonstrukcja rządu Magdalena Złotnicka Prawo i Sprawiedliwość

"Nikomu nie opłacają się przyśpieszone wybory". Prof. Ryba o sporze wewnątrz Zjednoczonej Prawicy

- Nikomu nie opłacają się przyśpieszone wybory - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Mieczysław Ryba, profesor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.
Zobacz więcej na temat:  zjednoczona prawica Porozumienie Jarosława Gowina Solidarna Polska Prawo i Sprawiedliwość Zbigniew Ziobro Jarosław Gowin rekonstrukcja rządu polityka Sejm ochrona zwierząt POLSKA Jerzy Jachowicz