more_horiz
PR24 Portal
Section05

reportaż w Jedynce

Sielskość podlaskiej wsi w reportażu "Polski Niedobitek Rolniczy" [POSŁUCHAJ]

"PNR - Polski Niedobitek Rolniczy" to dźwiękowy spacer po jednej z podlaskich wsi. Wsi, która jeszcze pachnie sianem, zieloną łąką, prawdziwym mlekiem i świeżo przeoraną ziemią. Wieś, która jeszcze żyje z uprawy ziemi i hodowli zwierząt. Zapraszamy do wysłuchania reportażu Henryka Dedo i Waldemara Kasperczaka pt. "PNR - Polski Niedobitek Rolniczy". 
Zobacz więcej na temat:  reportaż Henryk Dedo Waldemar Kasperczak reportaż w Jedynce

"Zabiegana Basia T." Reportaż Antoniego Rokickiego [POSŁUCHAJ]

Uśmiechnięta, pewna siebie, lubiąca kolor, ruch i kontakt z młodymi. Taka jest Barbara Tukendorf – epizodystka z Warszawy, występująca w serialach, etiudach filmowych, teledyskach i reklamach. Pani Basia pochodzi z Częstochowy, w młodości była zakochana w sporcie – uprawiała czwórbój lekkoatletyczny. Razem ze swoją drużyną zdobyła wicemistrzostwo Polski.
Zobacz więcej na temat:  reportaż Antoni Rokicki reportaż w Jedynce aktorstwo hobby pr poleca

"To jest moja cisza" - reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej [POSŁUCHAJ]

Pan Grzegorz kocha zegary. Kocha świat dwudziestolecia międzywojennego. W mieszkaniu otaczają go piękne przedmioty z duszą. I dziesiątki zegarów. Dużych i małych. Stojących i wiszących. W pięknych drewnianych obudowach. Wszędzie lśnią piękne cyferblaty z mosiądzu czy stylizowane na koronkowe cuda.
Zobacz więcej na temat:  reportaż w Jedynce reportaż Urszula Żółtowska-Tomaszewska Dwudziestolecie międzywojenne